Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

42 eur za výlet do romantických BENÁTOK! Vychutnajte si nenapodobiteľnú a šteklivú taliansku atmosféru !!!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Peto

Dobry den, chcel by som sa spytat,ze preco sa uz neda zahlasit na ten prvy termin a je vypredany ked ste pisali,ze na jeden termin je mozne postavit az 8 autobusov…
Dakujem

Zlavomat

Dobrý deň,
žiaľ, kapacita na niektoré termíny je už naplnená, keďže zájazd bol v ponuke cestovnej kancelárie dostupný aj pre ostatných záujemcov (ktorí si ho objednali bez kupónu od Zľavomatu).

Peto

a dnes doobeda som vam vlozil peniaze na ucet a este stale mi to vypisuje,ze zajazd je nezaplateny…tak sa chcem spytat ci mi pride nejake potvdrenie,ci ste prijali peniaze…

Zlavomat

Áno, príde Vám spätný mail, prípadne si sami dokážeme Vašu platbu overiť. Ak by sa tak náhodou nestalo, kontaktujte nás na zlavy@zlavomat.sk.
Pekný večer

Matúš

Minulu nedelu som poslal peniaze.Vouchre stale nemam.V com je problem?

Matúš

Uz ich mam,Vdaka

Lucka Nufka Pavlovičová

dobry den chcela by som sa spytat , ci si budem moct vybrat presny termin o ktory mam zaujem ze specialne naozaj inokedy nemozem ist. a nerada by som aby som si kupila kupon a zistila ze dany termin sa uz nekona.ze je plny kedze uz je kuponou kupenych dost vela dakujem

Zlavomat

Dobrý deň, skúste sa informovať vopred o obsadenosti termínov.

Andrea

Dobrý deň, vo štvrtok som si objednala 2 ks vouchery – ihneď som z karty zaplatila – následne som ich dostala mailom a s tf číslom, kde som si mohla rezervovať termín. Na druhý deň (t.j. v piatok) som sa snažila volať na tf číslo +420 777 340 900 (čislo bolo uvedené na voucheroch), no nikto nedvíhal. Tak som napísala mail na uvedenú mailovú adresu, ktorý síce prečítali, no žiadnu spätnú väzbu som nedostala ohľadom mojej rezervácie. Ako mám teraz postupovať??

Zlavomat

Dobrý večer Andrea, skúste zavolať na uvedené tel. čísla: +420 581 601 498, +420 777 340 9­06. Získate tu všetky potrebné informácie o Vašom výlete v Benátkach.

Katarína Pintešová

Dobrý deň,keď nemám osobný účet dajú sa peniaze poslať aj poštovou poukážkou?A odchod z Bratislavy je presne odkiaľ?

Zlavomat

Dobrý večer, peniaze môžete vložiť priamo na náš účet, poštové poukážky, žiaľ, neakceptujeme. Všetky podrobné informácie o doprave získate na tel. č. +420 581 601 498, +420 777 340 906.

Petra Štefeková

Dobry vecer , chcem sa spytat ( voucher mi uz prisiel ) ci autobusy odchadzaju priamo z Bratislavy resp. kde je nastupne miesto v Bratislave. Dakujem .

Zlavomat

Dobrý večer, všetky podrobné informácie o doprave aj o celom zájazde získate na tel. číslach +420 581 601 498, +420 777 340 906.

Matúš

Zdravim,ked som v nedelu vecer poslal na ucet peniaze, kedy mi asi pridu voucher-e.

Zlavomat

Matúš, vouchery pošleme do 3 pracovných dní, mali by prísť teda zajtra alebo najneskôr v pondelok, keďže tento týždeň boli dva sviatky. Pekný deň!

Matúš

Vdaka :)

Matúš

Je pondelok vecer, a ja ich tu stale nemam…Nejaky problem?

F

Lenka dobra otazka …
Ja som odoslala ako tuzemsku platbu a teraz som na vazkach ci teda to bolo dobre

P.S: to francuzsko ked bude sa tiez hlasim :)

Zlavomat

Kupujete si voucher tak ako vždy, nezáleží na tom, či ponúka výlet na Slovensku alebo v Taliansku… alebo vo Francúzsku ;)

Lenka

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, keďže CK České kormidlo je česká cestovná kancelária treba pri platbe internetbankingom realizovať platbu tuzemskú alebo ako pri platbe do zahraničia cez IBAN a SWIFT.Ďakujem

Zlavomat

Lenka, kupujete si voucher tak ako vždy, nezáleží na tom, či ponúka výlet na Slovensku alebo v Taliansku, teda ako tuzemskú :) Pekný deň

Michal

Zdravím, chcem sa opýtať či na loď a aby som sa aj dostal do Benátok postačí kúpiť lístok za 6,50 € a ako sa volá miesto, kde má loď prístav. Ďakujem

Zlavomat

Michal, na plavbu do Benátok Vám stačí aj taký lístok, sú to však orientačné ceny. Vyčerpávajúce info o všetkom, čo by Vás o výlete do Benátok zaujímalo, Vám radi poskytunú na tel. č. +420 581 601 498, +420 777 340 9­06 alebo hranice@ceskekormidlo.cz. Pekný deň

Andrej Borza

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať, ktorý lístok na loď odporúčate zakúpiť

Zlavomat

Dobrý deň, odporúčame zakúpiť si celodenný lístok. Vďaka nemu budete môcť využiť aj fakultatívne výlety.

F

Planujete aj nejaky vylet do Francuzska napriklad ? :)

Zlavomat

Áno, môžete sa tešiť aj na výlet do Francúzska! :)

R

dobrý večer,
chcel by som sa spýtať..ak bude veľa záujemcov na termín 7.10.-9.10.2011 bude k dispozícii viac autobusov ? za odpoveď vopred ďakujem

Zlavomat

Dobrý večer,
áno, k dispozícii bude viac autobusov.
(Jeden autobus je pre 58 osôb, na všetky 3 termíny vedia postaviť po 8 autobusov.)

Magda Gubova

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je v cene voucheru i zákonné poistenie proti insolventnosti CK , samozrejme že si asi treba zvlášť priplatiť kompletné cestovné poistenie. Ďakujem.

Zlavomat

Dobrý deň,
doplatiť si treba iba cestovné poistenie. České kormidlo je, samozrejme, solídnou cestovnou kanceláriou. Overiť si to môžete i na ich web stránke, kde nájdete súbor o poistení na stiahnutie: http://www.ceskekormidlo.cz/Ke-stazeni.aspx :)

Lubica

chcela som zadat platbu cez IB,ale vyzaduje sa nazov prijemcu resp. meno spolocnosti, ktorej patri ucet

Zlavomat

Lubica, ak máte komplikácie s uhradením voucheru, kontaktujte nás, prosím, na zákazníckej podpore zlavy@zlavomat.sk.

Patušik Trdielko Dávidkova

42 eur je na kolko dni? a ako to bude s ubytovanim? dakujem

Zlavomat

42 eur na jednu osobu zahŕňa dopravu a služby sprievodcu. Vyráža sa poobede (prvý deň), príchod do Benátok je ráno (na druhý deň) a nakoniec Vás autobus opäť zavezie domov (príchod – tretí deň). Preto voucher ubytovanie nerieši. ;)

Patušik Trdielko Dávidkova

Cize za tie tri dni sa plati doprava a spievodca 42 eur?

Zlavomat

Áno, cena na osobu zahŕňa dopravu autobusom a služby sprievodcu.

Katarína Krištofíková

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, či je obmedzený počet kupónov, kedy sa zľava vypredá, alebo je len časové obmedzenie zľavy a tiež či je obmedzený počet kupónov, ktoré môže zakúpiť jedna osoba.
Za odpoveď vopred ďakujem.

Zlavomat

Katarína, počet kupónov na jednu osobu je neobmedzený. Zájazd so Zľavomatom je pripravený spolu pre 1500 osôb. ;)

Zuzana

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či je v cene aj nocľah ? alebo je to tak,že v ten deň príchodu je plánovaný aj návrat .
Ďakujem

Zlavomat

Dobrý deň Zuzana, odchod je naplánovaný večer ešte v deň príchodu.

Jana Majerová

Dobry den,chcem sa spytat cena 42,–eur to je iba za autobus a sprievocu? Ked prideme rano autobusom do Punta sabbioni a do Benatok si musime sami zaplatit listok na lod? Alebo je to v cene zajazdu? Dakujem.

MARTIN

Ahoj pozri sa na pravo tu na stránke:


  • Voucher nezahŕňa lístok na loď z Punta Sabbioni do Benátok (orientačné ceny: poldenný 16 eur, celodenný 18 eur, 1 cesta 6,5 eur)
MARTIN

…prosim Vas cena 42 euro to je pre jednu osobu?…
Dík. :)

Zlavomat

Dobrý deň,
áno, kupón platí iba pre jednu osobu, zahŕňa dopravu autobusom a služby sprievodcu. Lístok na loď do Benátok si treba doplatiť na mieste.

MARTIN

Cena: 42 eur platí pre 2 osoby alebo len pre 1 osobu?
Ďakujem.

Zlavomat

Martin, kupón platí pre jednu osobu (1 osoba – 42 eur). Príjemný večer

MARTIN

Dakujem.

maria

chcela by som to darovať vozičkarovi…je to možne aby taketo niečo absolvoval niekto na vozičku?

Zlavomat

Mária,
o tejto možnosti sa vopred informujte na tel. č. +420 581 601 4­98 alebo +420 777 340 9­06 alebo na mailovej adrese hranice@ceskekormidlo.cz. Určite sa Vám budú snažiť vyjsť v ústrety. Bol by to nádherný dar…

mery

zaujimal by ma čas nástupu (o kolkej by sa išlo ) z Pieštan.dakujem

Zlavomat

Mery, informácie o presnom čase a mieste nástupu získate na tel. č. +420 581 601 4­98 alebo +420 777 340 9­06 alebo na mailovej adrese hranice@ceskekormidlo.cz.

Daniela

a z Kosic .......?

Zlavomat

Daniela,
Košice sú predsa len trošku od ruky – a Vás čaká nočná cesta až priamo do Talianska. Veríme, že si spomedzi nástupných miest (Bratislava, Žilina, Považská Bystrica, Trenčín, Piešťany a Trnava) vyberiete to, ktoré by Vám najväčšmi vyhovovalo.

Devana

Prosím Vás chcem si kúpiť zájazd, keď som zadala overovací kód, ktorý mi prišiel SMSkou, oznámilo mi že som zadala zlý kód.
Viete mi prosím Vás povedať v čom nastal problém, alebo ako mám ďalej pokračovať.

Ďakujem.
 Bilská

Zlavomat

Devana, kontaktujte nás, prosím, na mailovej adrese zlavy@zlavomat.sk, kde sa Vám budú snažiť čo najrýchlejšie pomôcť. Pekný deň

Tomas Herda

chcem sa spytat ci je mozne najskor zakupit voucher a az neskor sa prihlasit na presny termin

Zlavomat

Tomáš,
áno, konkrétny termín si potom rezervujete na tel. č. +420 777 340 906.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore