Doprajte si skvelý relax počas sviatkov! Zistili sme pre vás, ktoré hotely majú cez Veľkú Noc voľné izby!

« Späť na detail zľavy

Diskusia k dnešnej zľave: Hotel Anděl**** Praha

• Iveta… pred 9 mesiacmi

ahojte ste bezbarier sem na vozicku kolik mne vyjde 4× noc?dekuju

Iva pred 9 mesiacmi

dobrý den, ano náš hotel je bezbariérový. Pro čtyři noci byste si musela koupit dva kupóny za 99,– EUR, tudíž by Vás pobyt vyšel na 198,– EUR.

• michal pred 9 mesiacmi

dobry den, je parkovanie pred hotelom bezplatne?

Iva pred 9 mesiacmi

Dobrý den, ano, parkování je bezplatné, ale bohužel Vám ho nemůžeme dopředu rezervovat.

• Iveta… pred 9 mesiacmi

da se zaplatit aj na hotelu?prijeli by sme 21.7 dekuju

Zlavomat.sk pred 9 mesiacmi

Pekný deň Iveta. Priamo v hoteli môžete zaplatiť iba plnú cenu za pobyt. Aby ste dostali akciovú na 4 noci 198€ je potrebné dopredu si zakúpiť dva kupóny a pri rezervácií pobytu nahlásiť ich čísla.

• Ján Kôpka pred 9 mesiacmi

je na izbach dostupna siet wifi ?

Iva pred 9 mesiacmi

Dobrý den, ano na pokojích je síť wifi. Bohužel občas dochází k výpadkům. Po celou dobu pobytu Vám ale můžeme zaručit dostupnost sítě na lobby baru a recepci.

• Eva pred 9 mesiacmi

Dobrý den, kolik parkovacích míst před hotelem je k dispozici pro klienty hotelu? Děkuji.

Iva pred 9 mesiacmi

Dobrý den Evo. Před hotelem je osm parkovacích míst. Bohužel je ale nemůžeme rezervovat dopředu. V případě plné obsazenosti parkovacích míst je možnost parkovat na hlídaném parkovišti přímo naproti hotelu. Toto parkování je s poplatkem.

• Katarína pred 9 mesiacmi

Dobrý deň! mala by som záujem rezervovať dve dvojposteľové izby na termín od 27. do 30. augusta (3 noci)Prosím Vás o rýchlu odpoveď, nakoľko si chcem kúpiť zľavové kupóny) Ďakujem

Pekný deň Katarína. Pani z hotela to s Vami dorieši.

• Angelika pred 9 mesiacmi

Dobrý deň, dcéra mala v decembri 12 rokov, vzťahuje sa na ňu akcia dieťa zadarmo do 12 rokov, alebo treba priplatiť za prístelku a ak áno, koľko?

Ivka pred 9 mesiacmi

Dobrý den Angelika, bohužel se sleva vztahuje pouze na děti do dosažení dvanáctého roku. Cena přistýlky je 400,– CZK za noc.

• Bea pred 9 mesiacmi

Dobrý deň. Ja by som chcela prísť so synom.Má 9 rokov. Chcem sa opýtať, či sa v takomto prípade započítava celá suma za 2 dospelé osoby.Ďakujem

Iva pred 9 mesiacmi

Dobrý den Bea, bohužel cena voucheru je pevně stanovena a tudíž neměnitelná.

• Mato pred 9 mesiacmi

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či je u Vás potrebné platiť 500Kč zalohu za minibar?

Iva pred 9 mesiacmi

Dobrý den, ano, při příjezdu se na recepci platí 500,– Kč záloha na minibar, která se vrací při odjezdu.

• Majo pred 9 mesiacmi

Dobrý deň, mám záujem o tento pobyt , bolo by možné rezervovať pre dve osoby na 3 noci v termíne 16. – 18. 8. 2013 , odchod 19.8.2013 s do­platkom na prístelku pre 3. osobu?

Iva pred 9 mesiacmi

Dobrý den, poprosím Vás kontaktovat mě e-mailem na adresu: sales@prague-spirit.com, abych Vám mohla poslat odpověď a podrobnosti na Váš e-mail.

• Zuzana… pred 9 mesiacmi

hotel je na veľmi hlučnej ulici, v lete sa nedá spat pri otvorenom okne, lebo kazdu chvílu chodí električka a auto udržby. Parkovisko bezplatne znamená, 4ks miest, ktore su stale obsadene, možete zaparkovat oproti 300kč na noc, ked sa vam tam nebude pačit a odidete po jednej noci, vyjde vas ta noc 149€, pristup personalu, každy sa vyhovara na toho druheho, sklamanie velke, nikdy viac!!!!!!!!!

Iva pred 9 mesiacmi

Vážená paní Zuzana, náš hotel je situován kousek od centra hlavního města, tudíž jen stěží lze předpokládat, že zde naleznete klid jako na venkově. Bohužel ruch k velkoměstu patří, s tím nic neuděláme. Naše parkoviště je k dispozici našim hostům a nemůžeme ovlivnit, který host parkovací místo získá. Výhodou ale je hlídané parkoviště, které máte přímo naproti hotelu a máte jistotu, že Vaše auto bude v bezpečí. Ještě k Vašemu voucheru. Pokud si za speciální cenu koupíte určitý balíček (například tři noci v hotelu, nebo degustační menu v restauraci), těžko se pak můžete domáhat pěněžitého vrácení jeho jednotlivé části (například za nesnězenýdezert).

• Zuzana… pred 9 mesiacmi

reč nebola za dezert, mylite si pojmy s dojmami, ja som hovorila o nociach stravenych v hotely a nie o dezertoch…ale ved jasne bla bla bla, vy mate vzdy pravdu, zbytočna strata slov, len som myslela, že ste serioznejši to je vsetko.

• Mirka pred 9 mesiacmi

Dobrý deň, koľko by nás vyšiel pobyt na 3 noci? 2 dospelé osoby a dve deti vo veku 7 rokov. Ďakujem.

Iva pred 9 mesiacmi

Dobrý den, poprosím Vás kontaktovat mě e-mailem na adresu: sales@prague-spirit.com, abych Vám mohla poslat odpověď a podrobnosti na Váš e-mail.

• veronika pred 9 mesiacmi

Dobrý deň.Skôr ako si zakúpim voucher by som sa chcela informovať o voľných termínoch. Je možné sa ubytovať v dvojlôžkovej izbe na dve noci v termíne od 31. 7 – 2. 8. 2013 ?

Pekný deň Veronika. Informácie o voľných termínoch sa poskytujú na tel.č.: +420 739 776 7­73 alebo na e-maile: sales@prague-spirit.com.

• Dagmar… pred 8 mesiacmi

Dobry den. Nikto mi to nezdviha neda sa k vam dotelefonovať.Mala by som zaujem o pobyt na 2 noci pre 3 dospele osoby v termine 29.8–31.8 alebo 30.8–1.9. 2013.Mate volne?? a aka cena je za tretiu osobu??cena spolu?Diky

Iva pred 8 mesiacmi

Dobrý den, paní Dagmar. Je mi líto, že jste se nedovolala. Zájem v těchto dnech je opravdu velký. Poprosím Vás tedy o zaslání Vaší poptávky na moji e-mailovou adresu: sales@prague-spirit.com a na všem se domluvíme. Tento způsob komunikace je nejjednodušší pro obě strany. Děkuji

• Kačenka… pred 8 mesiacmi

Dobrý den, prosin Vas, je este volna varianta 1– 2 noci pre 2 dospelych a jedno dieta? na datum 16–18 august? dakujem

Zlavomat.sk pred 8 mesiacmi

Kačenka zatiaľ sú obe varianty voľné. O voľných termínoch je potrebné sa informovať priamo v hoteli Anděl na tel.č.: +420 739 776 7­73 alebo na e-maile: sales@prague-spirit.com.

• Renáta pred 8 mesiacmi

Dobrý deň. Mala by som záujem o pobyt na 3 noci pre 2 dospelé osoby v termine od 26. 09. do 29.09. 2013. Máte volne?? Už veľakrát som Vás zaslala e-maily, aj som volala, nikto mi nedvíha, na maily mi nikto neodpisuje…

Iva pred 8 mesiacmi

Dobrý den paní Renáta, na telefonu jsem ve všední dny od 8:00 do 16:30 hod. Doposud jsem odpověděla na všechny e-maily, které mi byly doručena na e-mailovou adresu: sales@prague-spirit.com. Prosím překontrolujte, zda nemáte nastavenou protispamovou ochranu. Děkuji a těším se na Vaši rezervaci.

• Marián Šiška pred 7 mesiacmi

ja by som sa spital Partnera, preco mi mesiac neodpoveda na mail?

Iva pred 7 mesiacmi

Dobrý den pane Marián, odpověď jsem Vám již posílala na uvedenou e-mailovou adresu.

Pridať otázku

Diskusia k tejto ponuke je už uzavretá.
Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu a vyjadriť tak svoj názor na ponuku, napíšte nám, prosím, na našu stránku na Facebooku alebo nám zašlite e-mail na adresu podpora@zlavomat.sk.

V prípade príspevkov mimo témy, urážlivých alebo rasistických si Zlavomat.sk vyhradzuje právo tieto nevhodné príspevky zmazať.