Dĺžka pobytu
dní

Prečo cestovať so Zľavomatom?

Viac informácií

Bezpečnosť

Užite si dovolenku bez starostí

Vouchery s mega dlllhou platnosťou

Priemerné hodnotenie 4,7* 

Bezpečnosť

Nákup na Zľavomate je bezpečný aj teraz, keď dochádza k zmenám preventívnych opatrení. Pokiaľ by sa napríklad uzavrel hotel, do ktorého sa chystáte, o peniaze neprídete. Platnosť voucheru predĺžime či nájdeme iné riešenie.

Užite si dovolenku bez starostí

Ak si chcete pobyt naozaj užiť a neriešiť zvlášť jedlo, wellness a ďalšie služby, sú pre vás a pre vašich blízkych naše pobyty to pravé. Spolu s partnermi pre vás zostavujeme výhodné balíčky so všetkým, po čom túžite. Stačí si len zbaliť kufor. To jediné za vás neurobíme.

Vouchery s mega dlllhou platnosťou

Aktuálne u nás nájdete viac ako 600 ponúk s platnosťou aj v roku 2021 – toto číslo každým dňom rastie. Svojim blízkym môžete zaobstarať aj krásny darčekový poukaz s ročnou platnosťou na čokoľvek v ponuke Zľavomatu.

Priemerné hodnotenie 4,7*

Na Zľavomate máme najviac overených hodnotení na slovenskom internete. Ich priemerná známka je 4,7* z najvyšších možných 5*. Množstvo zážitkov navyše testujeme prostredníctvom našich produktových špecialistov.

Nájdite svoj vysnívaný pobyt už dnes

Hornatý sever, nížinný juhozápad ale aj rozľahlý východ Slovenska ponúka veľa miest, kam sa môžete vybrať. Objavte nové miesta aj u nás na Slovensku.

Nenechajte to utiecť

Preskúmajte novú funkciu uložiť do obľúbených. Žiadna skvelá ponuka vám tak už neutečie.

Stačí, ak na ponuke ktorá sa vám páči v pravom hornom rohu kliknete na symbol srdca a budete ju mať vždy po ruke. Uložené ponuky tak vždy nájdete v hornej lište pod symbolom srdca .

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky ponuky