Garancia a hodnotenie

Vedeli ste, že kým sa akákoľvek ponuka dostane na Zľavomat, tak ju starostlivo preverujeme a väčšinu prevádzok taktiež navštívime osobne? Zakladáme si na autentickom hodnotení od zákazníkov, preto sa u nás nekvalitné ponuky už druhý krát neobjavia. A pretože máme najviac overených hodnotení zariadení na slovenskom internete, môžeme kvalitu našich ponúk vždy garantovať.

Berieme len to najlepšie alebo hodnotenie 4,7 z 5

Týmto sa skrátka musíme pochváliť – máme najviac overených hodnotení na slovenskom internete. Ich priemerná známka je 4,7* z najvyšších možných 5*. Ponuky s nižším hodnotením – pod 3,9* – už znovu nespustíme.

Občas nám to ale nedá spať a niektoré ponuky si po čase opäť preveríme. Našim partnerom dávame pravidelne spätnú väzbu, aby sa mohli zlepšiť, odstrániť nedostatky a treba dostať druhú šancu.

Ste pre nás na prvom mieste

Zákaznícka podpora

Každý deň sa tím 10 ľudí stará o to, aby sme čo najpohotovejšie odpovedali na všetky vaše otázky a riešili prípadné komplikácie.

Garancia spokojnosti

Záleží nám na tom, aby ste boli vždy spokojní, preto ponúkame unikátnu službu Garancia spokojnosti.

Chcem viac informácií o Garancii

A čo o nás hovoríte vy?

Silvia

So Zľavomatom som veľmi spokojná. Pobyty sa super oplatia. Keď som bola v situácii, že som potrebovala poradiť, vždy boli ústretoví a ochotní riešiť všetko. Je to fajn spoľahlivý portál.

Filip

Zľavomat je super stránka. Dajú sa tu nájsť zaujímavé zľavy a za pár eur si nájdete pobyt či nejaký iný pekný darček. Všetkým odporúčam.

Karol

Služby tohto portálu využívam ako súkromná osoba aj ako podnikateľ. Super produkty, výborné služby a skvelá komunikácia.

 

Testujeme ako o život

Mačku vo vreci nepredávame. Preto pre vás každý rok osobne otestujeme desiatky našich ponúk. Krk a žalúdok pre vás nasadzuje predovšetkým náš testovač Jasper, ktorého poznáte z videí.

Naše testovacie verdikty si tiež prečítate v Zľavomat Magazíne a pozriete vo videách Zľavomatovej polície.

Hore