Kategória

O nás

Zľavomat sa stal fenoménom slovenského internetu a najväčším zľavovým portálom na Slovensku. Svojim užívateľom každodenne predstavuje výnimočné cenové ponuky na predjednané služby a produkty. Zľavomat ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky, zároveň je súčasťou stabilnej a etablovanej Slevomat Group, ktorá koncept hromadného nakupovania rozširuje aj v Českej republike a Maďarsku.

Prečo je Zľavomat jedinečný?

1. Garantujeme 100% spokojnosť s ponukou

V prípade nespokojnosti so zakúpenou ponukou vám jednoducho vrátime zaplatenú sumu alebo jej časť späť na Zlavomat.sk účet v kreditoch. Stačí napísať na podpora@zlavomat.sk alebo zavolať na našu zákaznícku linku +421 232 117 321 a my vám ochotne pomôžeme s riešením akejkoľvek situácie. Viac o garancii spokojnosti.

100% spokojnosť
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora pomôže viac
ako 400 zákazníkom denne.

2. Zákaznícka podpora a osobný prístup

Keď sú naši zákazníci spokojní, sme spokojní aj my, keď dôjde k nedorozumeniu alebo chybe, zo všetkých síl pracujeme na riešení situácie. Náš tím pomôže viac než 400 zákazníkom denne – mnoho z nich robí svoj úplne prvý nákup na internete. Na e-maily odpovedáme do 24 hodín a rozhodne sa neschovávame len za e-mail. V prípade potreby sa nám vždy dovoláte.

3. Snažíme sa neustále zlepšovať a baví nás to

Neustále pre vás hľadáme novú inšpiráciu na nové zážitky. Neunikne nám žiadna novinka vo vašom okolí, ktorá by vás mohla zaujímať.

Každý deň môžete od nás získať kredity na Kolese šťastia. Ako jediní v SR vám v prípade nevyužitého voucheru vrátime kredity späť.

Získať voucher môžete behom niekoľkých sekúnd a to dokonca aj z mobilného telefónu.

Ako prvý v SR sme zákazníkom ponúkli možnosť takzvané opakované platby, teda platenie bez nutnosti zadávania čísla platobnej karty.

Mobilné aplikácie

Náš tím

Aleš Mlátilík

Aleš Mlátilík

CEO

Čísla, inovácie a veselý úsmev. To je náš výkonný riaditeľ, sympaťák Aleš. Pozoruhodný je najmä jeho nezmysel pre orientáciu. Aleš sa vie stratiť aj vo svojom rodnom meste a preto sú jeho obľúbené písmenká GPS. Miluje hokej, najradšej pije Bloody Mary a Slovensko mu učarovalo aj tatranskými šúľancami so strúhankou.

Nina Valíčková

Nina Valíčková

Ľudské Zdroje

Naše HR zlatíčko, ktoré nešetrí úsmevom a pozitívnym prístupom. Dá sa na ňu spoľahnúť v každom smere a multitasking, pohovory a iné administratívne papierovačky má jednoducho v malíčku. Svoje tanečné črievičky vymenila za relaxačnú tvorbu keramiky a tréning vo fitku. Ninka miluje kapustnicu a okrem životopisov, dočíta do konca už iba romány od Dana Browna.

Marek Valo

Marek Valo

Zákaznícka podpora

Zákaznícku podporu vedie sympaťák, ktorý má trpezlivosti na rozdávanie a z každého jeho slova srší ochota pomôcť. Ideálna kombinácia, však? Marek je priateľský, vždy usmiaty a dobrá nálada ho sprevádza na každom jeho kroku. Má pozoruhodný talent vyriešiť nevyriešiteľné, zje všetko, čo nezje jeho a na 100% môžeme potvrdiť, že si neberie príklad z jeho obľúbenej knihy 4-hodinový pracovný týždeň.