SÚŤAŽ! Vyhrajte s nami praktický robotický vysávač!

SÚŤAŽ! Vyhrajte s nami praktický robotický vysávač!

Zľavomat.sk 21. 10. 2020

Smart robotický vysávač Concept VR3000 Real Force sa stane obľúbeným členom rodiny! Poradí si s každým povrchom, výnimkou nie je ani koberec s chlpom dlhým až 1,5 cm. Povysáva, ale tiež vytrie. Je tak tichý, že vás svojim upratovaním rozhodne nebude rušiť.

Zapojiť sa do súťaže na Facebooku

Pre vysávanie nasadíte extra veľkú nádobku s objemom 600 ml. V tele robota je široká stredová turbo kefa, ktorá uprace nielen chlpy, ale aj jemný prach. Spolu s bočnými kefkami perfektne povysáva aj rohy miestnosti. Pokiaľ sa rozhodnete vytierať, jednoducho vymeníte prachovú nádobu za nádobu na vodu, ktorá má objem veľký 370 ml a nasadíte textíliu na vytieranie. Robot si vodu pri vytieraní automaticky dávkuje. Textíliu môžete prať v práčke, a pokiaľ sa vám textília alebo kefky opotrebujú,  náh­radné máte v balení zdarma.

Všetky ďalšie informácie o robotickom vysávači Concept VR3000 Real Force sa dozviete TU!

❗❗ SÚŤAŽ ❗❗

Viete, že by sa tento šikovný pomocník hodil aj vám? Skvelou správou je, že ho vďaka nám môžete vyhrať! Stačí, ak pod príspevok na našom facebookovom profile napíšte komentár, aké zábavné meno by ste tomuto novému členovi domácnosti dali. Výhercu žrebujeme v stredu 28.10.2020. Veľa šťastia!

Zapojiť sa do súťaže na Facebooku

PS: Pokiaľ sa na vás šťastie neusmeje, nevadí. Tento vysávač nájdete aj na stránke Zľavomatu!

Podmienky našich súťaží nájdete TU.

Ako sa vám článok páčil?

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!