Začnite sa tešiť na cestovanie: k pobytom teraz 1 noc zadarmo

Začnite sa tešiť na cestovanie: k pobytom teraz 1 noc zadarmo

Zuzana Holubcová 24. 2. 2021

Vieme, že posledný rok bol náročný a najradšej by ste už balili kufre na dovolenku. Preto sme pre vás vymysleli niečo špeciálne, aby ste už teraz mohli začať tešiť na obdobie cestovania.

Pribalíme vám 1 noc grátis

Všetci sa už nevieme dočkať letnej turistickej sezóny. Ako by sa vám páčilo užiť si dlhší pobyt a platiť menej? Hovoríte, že to vôbec nie je zlý nápad? Potom si nenechajte ujsť aktuálnu kampaň Ďalšia noc ZADARMO. Nájdete v nej špeciálne výhodné pobyty, ktoré zahŕňajú:

✅ extra dlhú platnosť (využitie v lete alebo inom termíne)

✅ 1 noc grátis (pri pobyte na 3 noci zaplatíte len za dve a pod.)

✅ možnosť využitia rekreačného poukazu

✅ limitovaný počet voucherov (do 15 ks v ponuke)

✅ garanciu 48 h storna

Pri pobytoch hľadajte variant označený „1 NOC ZADARMO.“ Pozor, množstvo voucherov je limitované a skvelé ponuky budú postupne pribúdať :)

Buďte prvý, kto si uloví 1 noc ZADARMO

Nevieme sa dočkať cestovania

Po čom najviac túžime v období pandémie? Po slobode, zmene prostredia a socializácii. Vyplynulo to z výsledkov prieskumu, ktorý sme na Zľavomate realizovali v januári a februári 2021.

Zo zistení tiež vyplýva, že dlhé obdobie lockdownu si plánujeme vynahradiť. Až 91,4% respondentov plánuje po skončení obmedzení pobyt či už v rámci Slovenska, susedných štátov, Európy alebo aspoň na svojej chalupe. Dovolenky a výlety sa stali súčasťou našej identity a všetci sa tešíme, kedy opäť budeme môcť slobodne cestovať.

Vyberajte teraz, užívajte v lete či na jeseň

Šetrite na výdavkoch, nie na zážitkoch. Ak si teraz vyberiete pobyt s 1 nocou grátis, v lete či na jeseň si užijete o deň dlhšiu dovolenku v obľúbenom hoteli či penzióne. Neprestaňte sa teda spolu s nami tešiť na všetky zážitky, ktoré sú pred nami. My veríme, že cez leto dobehneme všetko stratené.

Pozrite si pobyty na Slovensku s ročnou platnosťou

Ako ešte viac ušetriť?

Dovolenka vás môže stáť ešte menej, ak využijete rekreačný poukaz. Ako je to možné? Ak pracujete vo firme, ktorá má 50 a viac zamestnancov a ste v nej zamestnaní dlhšie ako 2 roky, máte nárok na príspevok na rekreáciu v maximálnej hodnote až 275 € ročne. Prečítajte si návod, ako uplatniť nárok na rekreačný príspevok.

Pozrite si pobyty, pri ktorých uplatníte rekreačný poukaz

Zuzana Holubcová

Som spoločenský introvert a snáď ešte viac než písať milujem počúvať. Rada objavujem miesta s autentickým geniom loci a bohom zabudnuté dedinky, v ktorých dáva líška dobrú noc (a krčmár pozná každého po mene). Nikdy ma neprestane udivovať, v akej krásnej krajine to žijem a vždy, keď odchádzam, teším sa na chvíľu, kedy sa budem môcť vrátiť.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!