Zľavomatová polícia v Tatrách: Spoznajte s nimi rodinný Penzión LOMNICKY!

Zľavomatová polícia v Tatrách: Spoznajte s nimi rodinný Penzión LOMNICKY!

Zľavomat.sk 19. 11. 2021

Penzión LOMNICKY. Tak sa volá penzión, ktorý si tentokrát zobrala do parády Zľavomatová polícia. Kika a Aleš vyrazili do Starej Lesnej a okrem samotného penziónu si užili aj atmosféru jesenných Tatier. Ako sa im pozdával penzión? Všetko podstatné sa dozviete vo videu:

Penzión LOMNICKY je situovaný v rekreačnej oblasti obce Stará Lesná, ktorá má ideálnu vzdialenosť od centra Vysokých Tatier. Užite si kvalitné služby, maximálne súkromie a nádherné výhľady na panorámu tatranských štítov. V roku 2017 prešiel penzión kompletnou rekonštrukciou.

Navštívte Penzión LOMNICKY

Pre hostí je k dispozícií parádny wellness, v ktorom nájdete parnú saunu, fínsku saunu, vírivku a oddychovú zónu. V areáli sa nachádza konferenčná miestnosť, reštaurácia, kaviareň, detský kútik. V letných mesiacoch sa deti vybláznia aj na vonkajšom detskom ihrisku. Pokojne sa dovezte priamo na miesto, parkovanie majú všetci hostia zadarmo.

Hlavným lákadlom sú pochopiteľne Vysoké Tatry. Za spoznávaním tatranskej prírody sa môžete vybrať na neďaleké Štrbské Pleso alebo do Tatranského národného parku, ktorý je najstarším národným parkom na území Slovenska. Možností na túry a cyklotúry máte doslova stovky!

Ako sa vám článok páčil?

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!