TESTUJEME | Futbox má tiež svojich majstrov

TESTUJEME | Futbox má tiež svojich majstrov

Evely 19. 6. 2018

Celý svet žije v týchto dňoch futbalom, momentálne asi viac pred telkou ako na ihrisku, tak som si povedala, že tých mojich pubertiakov vytiahnem, nech si trochu popreháňajú kosti. A zároveň otestujú Futbox arénu v Poluse.

Spravili sme si také svoje malé majstrovstvá. Najprv prišlo k výberu hráčov, ktorých je síce dosť, ale na ihrisko sa zmestí iba šesť. Bratia kapitáni si vybrali do svojich družstiev tých, ktorí sú pre nich top, sú tímoví, je im s nimi fajn a vedia sa na nich spoľahnúť. Nasledoval presun na miesto konania majstrovstiev. Keďže sponzori mali iba päťmiestne auto, zvolili sme radšej MHD.

Vyšantite sa vo Futbox aréne!

Po príchode sme sa zaregistrovali na vstupe, prezliekli sa v šatni, respektíve v miestnosti so stolmi a gaučami, v ktorej bola sprcha s priesvitnými dverami. A nastúpili sme do arény;)

Slečna nám dala loptu, nastavila čas, vysvetlila, čo bolo treba a turnaj mohol začať. Zápasy na futboxových majstrovstvách trvajú 300 sekúnd, čo je 5 minút. Vo futbox je všetko menšie, hracia plocha, aj bránky, či tabuľa s gólmi. Ale to vôbec nevadí, nabeháte a zapotíte sa tiež poriadne. Po každom zápase bola krátka pitná prestávka, prišlo k výmene družstiev a hralo sa ďalej. Víťazom bol každý, kto vydržal do konca, z hráčov bola cítiť dravosť i perfektná nálada. Užili si to, nikto nebol vylúčený, ani zranený. Ja ako trénerka som si sadla do VIP lóže, odkiaľ som mala najlepší výhľad na všetky zápasy. Máte možnosť si za poplatok kúpiť niečo napitie.

Zahrajte si futbálek!

Na informačnej tabuli som získavala údaje, v ktorej časti zápasu sa práve nachádzame a aké je skóre. O správnosť gólov sa starali zabudované tri senzory v bránke a zvuková signalizácia oznámila, že práve padol gól. Senzory mali menšiu chybu, lebo akonáhle brankár strčil nohu do svojej bránky, dal si vlastný gól… Vo futboxe môžete osláviť svoje narodeniny či v lete stráviť pár dní v kempe. 

Evely

Som mama 4 detí (2 chalani a 2 baby). Venujem sa účtovníctvu a mám svoj internetový obchod malovane-tricka.sk. Radi trávime čas ako rodina spolu a zažívame niečo nové, dobrodružné na čo môžme potom dlho spomínať…

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!