PRÁZDNINOVÝ MAGAZÍN

PRÁZDNINOVÝ MAGAZÍN

Zľavomat.sk 2. 7. 2018

Dočkali sme sa! Konečne prišiel júl a s ním vytúžené letné prázdniny! Teda aspoň pre naše decká, my dospeláci si cez letné mesiace budeme spokojne ukrajovať z našich dovolenkových dní. Kam sa toto leto chystáte? Čo plánujete pre svoje deti? Pravidelne sledujte Magazín Inšpiromat, každý deň máme pre vás nové inšpirácie pre vaše slnečné dni!

Naš mamičky blogerky pre vás pravidelne prinášajú svoje tipy na výlety a to po Slovensku i v zahraničí. Poradia vám, kam sa vyšplháte aj s kočíkom a ktoré zákutia veľkých miest sú ideálne pre hyperaktívne ratolesti. Vydáte sa s nami na slovenské hrady a inšpirujte sa aj tipmi na trávenie voľného času, keď je práve slniečko skúpe!

Rodinné pobyty

Vaše deti si tie pravé letné zážitky doprajú aj v tábore! Pozrite si našu ponuku a vyberte deckám pobytový tábor alebo denný tábor!

Detské tábory

Naplánujte si výlet aj do hôr, svoju dovolenku môžete spojiť aj s návštevou aquaparku. Vyskúšajte prvotriedne služby v Terma Bania.

Malé darčeky i praktické vychytávky pre vašich potomkov pravidelne nájdete v detskom tovare, stačí kliknúť SEM. 

Inšpirácia na dovolenku pri mori

Čoskoro pre vás máme aj netradičné tipy na slovenské zaujímavosti, ktoré môžete pri svojich výletoch navštíviť – Ukáž sa Slovensko sa čoskoro hlási s novým videom!

S Magazínom sa inšpirujete na letné prázdniny plné zážitkov i dobrodružstiev! Tak poďme na to! 

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!