Mamička blogerka: S deťmi do aquaparku

Mamička blogerka: S deťmi do aquaparku

Veron 25. 7. 2018

Či je teplo, či je zima, či prší – aquapark je výbornou voľbou ako zabaviť deti, stráviť čas s rodinou a relaxovať zároveň.

Aquapark Choholowskie termy sa nachádza len 3 km od našich hraníc a je najväčším kúpeľným komplexom v regióne Podhale.

Zamerané na deti

Keďže máme ešte malé dieťa, tak sme sa rozhodli, že si pre väčší komfort vezmeme do aquaparku aj kočík. Pri vstupe sa dozvedáme príjemnú správu, že svoj kočík si môžeme odložiť v kočikárni a oni nám dajú svoj, určený na pohyb po aquaparku, ktorý je mimochodom výborný a má všetko čo potrebujete. Zároveň nás smerujú do šatní, ktoré sú určené pre mamičky s deťmi. Rozdiel od klasických skriniek a prezliekarní je ten, že tu máme väčší pokoj a prebaľovacie pultíky v každej kabínke.

Dovolenkujeme v Poľsku

Zóna pre batoľatá

Výhodou je, že sem môžete ísť aj s malými detičkami, ktorých tu bolo naozaj veľa. Môžete byť spolu s nimi v bazéne alebo ich mať v plávacom kolese, je to len a len na vás. Nachádza sa tu vnútorné ihrisko pre deti, ktoré začínajú spoznávať vodu a vodná lúka na trávnatej pláži.

Zóna pre väčšie deti

Nudiť sa nebudete ani so staršími deťmi. Väčšie detičky sa zabavia v detskom bazéne, alebo na pirátskej lodi, ktorá sa nachádza na trávnatej pláži. Pre akčné deti je tu množstvo šmýkačiek a tobogánov a taktiež tu nájdete detskú parnú saunu 🙂

Pohoda

Manévrovanie s kočíkom po celom aquaparku je jednoduché, pri stoloch v reštaurácii a bistre je dostatok miesta a dokonca sa tu nachádza aj samostatný detský kútik Akwarium. Všetko je prispôsobené tak, aby ste si aj vy ako rodič užili pohodu a oddýchli si.

My sa tam určite ešte vrátime. 

Veron

Som mama malej Magdalénky, tridsiatnička s detskou dušou, milovníčka palaciniek a dobrej hudby. Rada športujem a spoznávam nové miesta spolu s mojou rodinkou.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!