SÚŤAŽ UKONČENÁ| Exkluzívna kino predpremiéra filmu MEG: Hrozba z hlbín

SÚŤAŽ UKONČENÁ| Exkluzívna kino predpremiéra filmu MEG: Hrozba z hlbín

Zľavomat.sk 30. 7. 2018

Je to iba taká rybička. Taký nenápadný 30-metrový žralôčik.  Megalodon. Ak sa chcete prísť pozrieť, ako sa popasuje s Jasonom Stathamom v exkluzívnej predpremiére, tak neváhajte a zapojte sa do súťaže!

Už vo štvrtok 9.8.2018 prichádza do kín CINEMAX po celom Slovensku novinka s obľúbeným Jasonom Stathamom v hlavnej úlohe. S nami však máte šancu ju vidieť v predstihu!

MEG: Hrozba z hlbín

Hlbokomorská ponorka, ktorá je súčasťou medzinárodného podmorského výskumného programu – bola napadnutá obrovským tvorom, o ktorom si mysleli, že už neexistuje. Loď sa teraz nachádza poškodená na dne priekopy Tichého oceánu…s posádkou uväznenou vo vnútri. S ubiehajúcim časom, čínska oceánografka (Winston Chao) privolá na pomoc skúseného záchranára Jonasa Taylora (Jason Statham), aby zachránil posádku – i oceán – od tejto nezadržateľnej hrozby: prehistorického takmer 30 metrového žraloka známeho ako Megalodon. To, čo nikto nepredpokladal je, že pred niekoľkými rokmi sa Taylor s týmto strašným stvorením už stretol. Teraz, v tíme so Suyin, musí čeliť strachu o vlastný život, aby zachránil všetkých uväznených…čo ho opäť privádza tvárou v tvár najohromnejšiemu a najväčšiemu predátorovi všetkých čias.

Exkluzívna Zľavomat premiéra filmu MEG: Hrozba z hlbín sa uskutoční v CINEMAX Bory Mall Bratislava, 8.8.2018.

Ako sa zapojiť? Odpovedzte na túto otázku:

Podmienky súťaže:

  • Odpovedzte na súťažnú otázku v článku a automaticky vás zapojíme do žrebovania.
  • Výhra: 2 lístky na exkluzívnu Zľavomat predpremiéru filmu MEG: Hrozba z hlbín, ktorá sa uskutoční v CINEMAX Bory Mall Bratislava, 8.8.2018. 
  • Výhercov budeme žrebovať v pondelok 6.8.2018. 
  • Mená výhercov sa dozviete v tomto článku.

Výhercami sú: brigitka.takacova@,  janlelkes@,  luk4s40@, szivem91@,  janett.ka@, miriamsabolcikova@

Všetkým gratulujeme. Už sme ich kontaktovali mailom. 

Ako sa vám článok páčil?

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!