Valentínske tortobranie

Valentínske tortobranie

Zľavomat.sk 14. 2. 2018

Práve v tento deň cítime u nás v Zľavomate veľa lásky a chceli sme nejakú poslať aj vám. Mnohí ste si možno všimli, že sme mali súťaž o 3 chutné torty z mascarpone. No kto by si nedal?

A ako táto súťaž dopadla? S komentármi akoby sa vrece pretrhlo a takmer vo všetkých ste si spomenuli na svojich milovaných, s ktorými by ste sa o túto pochúťku podelili. Preto sme veľmi šťastní, že sme inšpirovali toľko lásky. Tu sú naši výhercovia:

Krásna kvetinárka Olga, ktorá dnes celý deň pracuje na nádherných kyticiach, aby mali vďaka nim krásneho Valentína aj ostatní. Ktovie koľkým žiadostiam o ruku dnes takto dopomôže 🙂

  

Mamička Martina, ktorá už o týždeň čaká nový prírastok do rodiny. Momentálne má “mlsné obdobie”, takže jej tortička urobila veľkú radosť.

Študent Patrik podstúpi s tortou ešte cestu domov na východ, kde sa na ňu už veľmi tešia jeho priateľka aj mamina. My vám už len želáme dobrú chuť 🙂

Ak ste sa zapojili do našej súťaže a nevyhrali ste, nezúfajte. Sledujte náš facebook, kde každý týždeň prinášame nové súťaže, vďaka ktorým sa môže šťastie usmiať aj na vás.

“Láska je jedna duša prebývajúca v dvoch telách.”

— Aristoteles 

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!