Hotel Gino Park Palace ****: Popri deťoch trochu romantiky a luxusu.

Hotel Gino Park Palace ****: Popri deťoch trochu romantiky a luxusu.

Veronika Veronika 23. 8. 2018

Vyhoďte z kopýtka a rezervujte si pobyt v štýlovom historickom kaštieli zo 17. storočia, ktorý navštevovala aj Mária Terézia. Aj my sme chvíľu váhali, či je práve táto možnosť vhodným výberom na trávenie letného víkendu s dieťaťom, no pobyt splnil naše očakávania.

Kaštieľ Orlové – hotel Gino Park Palace – sa nachádza v tichej časti Považskej Bystrice uprostred veľkého parku s majestátnymi stromami, chodníčkami, lavičkami, lehátkami či strojmi na cvičenie.

Chcem dovolenkovať v Gino Park Palace****

Už pri príchode sa budete cítiť ako na zámku a môžete si vychutnávať pohodlie v krásnych luxusných izbách či na nádvorí s fontánou, kde sa nachádza aj malé detské ihrisko a pinpongový stôl, vďaka čomu sa pri posedávaní pri káve zabavia aj vaše deti.

Hotel má k dispozícii na požičanie tiež bedminton, lopty, bicykle a spoločenské hry. V priestoroch hotela sa nachádza aj reštaurácia s ponukou modernej gastronómie, wellness, fitness, salóniky či kaplnka.

Cez deň môžete podniknúť výlety do blízkeho okolia. Odporúčala by som prechádzku na zrúcaninu Považského hradu, ktorá je síce krátka, no mierne strmá, alebo návštevu najužšieho kaňona na Slovensku – Manínskej tiesňavy, kde si popri nenáročnej a krátkej prechádzke môžete s deťmi preštudovať aj tabule náučného chodníka. Ak máte deti, ktoré stále profitujú z poobedňajšieho spánku na izbe, môžete tento čas využiť jedinečným romantickým spôsobom a urobiť si piknik a pohodu s čítaním knižky priamo v hotelovom parku. Deku a piknikový kôš plný dobrôt nám poskytol hotel. A ak ste fanúšikom baby monitorov, môžete si atmosféru romantiky a relaxu užiť aj večer a zakotviť v hotelovom wellness centre či na drinku v štýlovom lobby bare.

Vravíte, že to znie lákavo a už si ani nepamätáte, kedy ste takýto romantický oddych naposledy zažili? Tak sa nechajte inšpirovať.

Pobyt v Gino Park Palace****

Veronika

Veronika

Rada spoznávam svet. Obohacuje ma cestovať na nové miesta, vnímať ich atmosféru, vôňu a chuť. Najradšej trávim čas so svojou rodinou a verím, že kráse spoznávať svet by sme mali naučiť aj naše deti.