TESTUJEME: Choco kebab na Kamennom námestí

TESTUJEME: Choco kebab na Kamennom námestí

Evely 4. 9. 2018

Choco Kebab? Kombinácia, ktorú som si moc nevedela predstaviť. Ale milujem aj čoko aj kebab 😀, tak som si povedala, že za skúšku to stojí. Vytiahla som svoje deti na výlet do mesta a vychádzku sme ukončili na spomínanom Choke Kebabe.

Nachádza sa na Kamennom námestí pri obchodnom dome Tesco, kde sú všetky rýchle občerstvenia. Našli sme ho bez problémov.  Interiér pôsobí v kombinácii s drevom veľmi príjemné a čisto. Tak sme vošli dovnútra a od milého predajcu sme si objednali na základe kupónov zo Zľavomatu jeden Choco kebab, jeden choko kebab s ovocím a do tretice choco kebab s ovocím a domácou limonádou.

Mám chuť na Choco Kebab!

Kým pán pripravoval kebaby, tak som sa troška povyzvedala, z čoho ten kebab vlastne je. Cesto je vyrobené z mandľovej múky, vanilky a kurkumy, ktorá cesto zafarbí do žlta. Je nadýchanejšie a jemnejšie ako palacinkové a je to taká zdravšia verzia;). Vraj sa našlo zopár zákazníkov, čo si pýtali mäsový kebab, no v tejto prevádzke ho budete hľadať márne. Tu miesto mäsa majú nastoknutú čokoládu a z nej vám narežú hobliny.

Môžete sa pozerať na celý proces prípravy, najprv sa upečie základ, ten sa natrie nutelou, posype mandľami, pridá domáca šľahačka, ktorú si sami robia a zasype sa to čokoládovými hoblinami, tie sú mňami mňam 😉 Nakoniec sa to zabalí a preleje jahodovým alebo čokoládovým topingom a vloží do špeciálnej krabičky. Ak ste si vypýtali s ovocím, tak vám k tomu pridá jahody, čučoriedky, banány alebo mix. Odporúčam s ovocím, je to sviežejšie a dokopy to chutí famózne.

Limonády majú domáce podľa ponuky, deti si vybrali pomarančovo grepovú. Dostali ju v sklenenom pohári so slamkou a vrchnákom, mohli si vybrať z rôznych farebných kombinácii. Keď si doň doma nalejú limonádu, spomenú si na tieto skvelé kebaby.

Ale pozor, nenechajte sa deťmi pred kebabom ukecať na zmrzlinu, ja som tú chybu spravila a ku koncu mali čo robiť, aby choco kebab zjedli. Zvyšok sme si teda zabalili domov, ale po návrate sa aj potom zvyšku hneď zaprášilo. Jediné, čo nám na Choco kebabe chýbalo, bolo, že sme si nemali kam sadnúť. Nakoniec sme ale predsa našli lavičku a prišli aj na to, ako to s tej krabičky správne jesť 😉

Ďalšia výborná alternatíva, keď ste v meste a potrebujete rýchlo zahnať hlad alebo máte chuť na niečo sladké;) My s rodinkou sme tam určite neboli naposledy. 

Evely

Som mama 4 detí (2 chalani a 2 baby). Venujem sa účtovníctvu a mám svoj internetový obchod malovane-tricka.sk. Radi trávime čas ako rodina spolu a zažívame niečo nové, dobrodružné na čo môžme potom dlho spomínať…