Ako sme zničili obrovský hlad obrovskými burgermi

Ako sme zničili obrovský hlad obrovskými burgermi

Zľavomat.sk 16. 11. 2017

Čo spraví bežný človek, keď naňho udrie priam živočíšny hlad? Ten menej skúsený začne horúčkovito vyvárať/obehávať podniky/preklikávať webstránky s gastrom. Ten prefíkanejší sa naloguje na našu stránku a vie, že si bude mať čo vybrať ľahko a rýchlo.

A čo spraví pracovník Zľavomatu? Urobí si testovačku! 😀

Spojili sme samozrejme príjemné s užitočným, lebo len vďaka tejto prešpekulovanej taktike vám môžeme prezradiť naše dojmy. Ako sme už párkrát spomínali v predošlom blogu na iný typ burgra, očakávať môžete fakt riadne kusisko. Pripravte sa, že sami ho nezvládnete.

Ale ten boj bude stáť za to 😀

Platí to samozrejme aj o Piggi burgri, ktorého názov je odvodený pravdepodobne od toho, že pokiaľ sa s ním rozhodnete popasovať sami, skončíte s bruškom ako prasiatko 🙂 A stále zostane kúsok na tanieri.

Chuť je úplne dokonale opísaná v samotnej zľave, ja len dodám, že sa na to taktiež dobre pozerá a ešte lepšie sa to ovoniava. V kuchynke sa zhŕkli všetci najväčší jedáci vo firme a už sme starostlivo ochutnávali verziu klasickú, ale i tú s čučoriedkovou omáčkou.

A ktorá vyhrala?

Nebudem klamať,  rozhodne čučoriedková. Klasická totiž trpela prehnane premajónezovaným vnútrom, zatiaľ čo okraje boli až príliš suché 🙁 Túto chybu napravila čučoriedková omáčka, ktorá dodala aj zaujímavé spojenie sladkej, kyslej a slanej chuti. Možno sa to nezdá, ale ono to dokopy fakt ladilo! Ešte trošku hrubšie mäsko a nasadím burgru aj korunu 🙂

Takže si to rozložme: Keď si to na záver pekne poctivo spriemerujeme, dostaneme 7 burgrových bodov z 10 čo je slušné, veľmi slušné. Ale keď sa zameriame len na variant s čučoriedkovou omáčkou,  dávam smelých 9 🙂

Poďte si dať aj vy!

Kajo

P. S.: Z čoho by mal byť zložený burger vašich snov? Najlepší komentár odmeníme!

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!