TESTUJEME: Chcete prehĺbiť puto so svojím drobčekom? 

TESTUJEME: Chcete prehĺbiť puto so svojím drobčekom? 

Tipy od rodičov 23. 10. 2018

Pomocou masáže bábätiek dokážete zintenzívniť a prehĺbiť city a dotyky medzi rodičmi a bábätkom. Masáž sa odporúča vykonávať aj oteckami, , nakoľko aj oni budú mať lepšie prepojenie s bábätkom a určite tým potešia aj maminky. 

Počas on-line kurzu prejdete jednotlivými videami, ktoré sú zamerané na jednotlivé časti telíčka, postupne ho krásne premasírujete, naučíte sa nové hmaty a výsledkom bude, že uvidíte na tváričke svojho drobca, že sa mu to naozaj páči. Celý kurz si prejdete cez počítač, tablet alebo telefón a máte možnosť sa doň vracať takže si môžete opätovne prejsť hmaty , v ktorých si ešte nie ste istí. Prezentácia je v českom jazyku, ale aj napriek tomu je podľa mňa prehľadná, jednoduchá na porozumenie a vrátane ukážok prevedenia aj ľahko zapamätateľná. A ako bonus vám k tomu hrá príjemná relaxačná hudba.

Čo si treba zabezpečiť na masáž:

Nezabudnite si zaobstarať mandľový olej, pohodlnú podložku pre drobca a dostatočne si vyhriať miestnosť.

Ako s masážou začať:

Najdôležitejšie je byť dobre naladení, nakoľko túto energiu prenášame aj na naše detičky, vytvoriť si okolo seba príjemné prostredie, zabezpečiť si už vyššie spomínané veci bez ktorých masáž nebude možné urobiť a pred každou masážou si nezabudnite v rukách zahriať olejček.

Najpoučnejšie video:

Pre mňa bolo najpoučnejšie video o masáži bruška, nakoľko väčšina bábätiek ako aj to naše malo a máva problémy s bruškom/ prdíkmi. Podľa on-line videa sa naučíte aké účinné pohyby robiť aby ste bábätku uľavili a to v relatívne v krátkom čase (to je pre rodiča vždy spása nakoľko je ťažké sa pozerať na trpiaceho drobčeka). A okrem toho už viem, čo je efektívnejšie ako feniklový čaj, ak to chcete zistiť aj vy a naučiť sa niečo nove tak neváhajte a tiež sa prihláste na tento on-line kurz.

Každý si tam nájde niečo pre seba a hlavne uvidíte spokojnosť na detskej tváričke.

Alexandra 

Tipy od rodičov

Je chodník vhodný pre kočík? Čaká na konci cesty odmena v podobe domáceho ľadového čaju a detského ihriska? Je prehliadka zámku odborná a na dve hodiny alebo je prispôsobená aj deťom? Kde nájdete príjemnú kaviareň s detským kútikom alebo dokonca múzeum pre deti? To všetko a oveľa viac vedia naši ambasádori, aktívni rodičia, ktorí nám posielajú fotky a zážitky s deťmi.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!