Makačka s profesionálnym trénerom v EfectFit

Makačka s profesionálnym trénerom v EfectFit

Zľavomat.sk 24. 11. 2017

Odhodlanie začať je prvý krok. A ten druhý krok, s tým vám pomôže profesionálny tréner. Postará sa o to, aby ste vo fitku naozaj makali, naozaj sa iba neprechádzali a naozaj nemobilovali. Aby váš tréning bol skutočným tréningom a nie lenivou pózou. Profesionálneho trénera tentokrát otestoval Matej. A môžem potvrdiť, že sa poriadne zapotil.

EfectFit telocvičňa má tri prevádzky – všetky v Ružinove – my sme sa mrkli práve do tej najnovšej na Hraničnej 3. Kým som štelovala foťák, Matej si zabehol do šatne (šatne sú kompletne vybavené, sprchy sú samozrejmosťou) a hneď potom si odbehol mini kardio na bežiacom páse – aby sa zahrial. Úprimne, mne by stačilo aj to. A bolo by po tréningu. Matej sa do toho pustil, ako inak, s úsmevom.

Po krátkom zahriatí, nasledovala rozvička – poctivá, aby telo bolo pripravená na tréning. Ja som v tejto testovačke mala tú príjemnejšiu úlohu. Jednoducho som sa pozerala na dvoch fešákov, ktorým pod tričkami hrali svaly, miestami sa rozplývala a každú minútu poctivo fotila. Unavená som však bola aj za Mateja, ktorý si to všetko odtrénoval aj za nás dvoch.

A už to iba fičalo. Drepy, závažia, Matejove chytanie dychu, kettlebells, ropné laná, Matejove odhodlanie robiť všetko tak poctivo, ako sa len dá. Tréner Marcel dohliadal na každý jeho krok, správne prevedenie každého cviku i vyrovnaný chrbát. Ešte pred cvičením tréner tréner previedol diagnostiku pohybového aparátu, aby vedel, na ktoré partie sa pri cvičení zamerať a ktoré Matejove svaly sú oslabené a ktoré skrátené.

Tréning bol zameraný na celé telo a na prvý pohľad jednoduché a nevinné cviky dali Matejovi poriadne zabrať. A aj keď má momentálne členstvo v inom fitku, tréning pod dohľadom trénera sa mu tak zapáčil, že sľúbil, že sa ešte vrátil. O poriadne tvrdej práci svedčila aj jeho nepopierateľná svalovka.

V EfectFit si nielen poriadne zacvičíte a dostanete sa tak bližšie k svojej novej postavičke a zdravšiemu telu, ale máte tu priestor aj na relax a odborné poradenstvo s výživovou poradkyňou. V rámci kupónu zo Zľavomatu si oddýchnete od stresu pri polhodinovej klasickej masáži.

Kedy navštíviť trénerov v EfectFit? Keď chcete schudnúť, keď chcete nabrať svalovú hmotu, keď sa potrebujete „vymlátiť“ zo stresu a vypustiť paru, keď chcete žiť zdravšie, keď vás bolí chrbát a celý deň presedíte v práci. Keď chcete byť šťastní! Endorfíny si vás počkajú! Vidíme sa na ďalšom tréningu! 

Mariš

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!