TESTUJEME: Detský strih v Perfect Style

TESTUJEME: Detský strih v Perfect Style

Evely 31. 10. 2018

Keď som zbadala detský strih, hneď som si povedala, že to je niečo pre moju dcéru. Chcela by dlhé vlasy, no nebaví ju každý deň sa česať;) Trošku skrátiť padne jej vlasom vhod.

Vybrali sme sa do salónu Perfect Style, ktorý nájdete na Špitálskej ulici v budove Metropol, vchod vedľa OTP bankomatu Budova je staršia, ale salón je interiérovo príjemne zariadený. Je tam pomerne dosť gaučov na čakanie. Keďže sa objednáte na čas, tak ich možno ani nevyužijete. 😉

Detský strih v Perfect Style

Nás si do minútky prevzala naša kaderníčka, usadila dcérku na stoličku, pre deti majú ešte špeciálny podsedák, aby boli vyššie. A začalo sa strihanie. To prebieha na sucho a teda aj čas je taký, aby ho deti v pokoji vedeli vydržať. Cca 20 minút. Kaderníčka sa nás spýtala na našu predstavu, pridala svoje rady. Najprv vlásky rozčesala, časť si vypla a začalo strihanie. Bola jemná, ani raz sa dcérka nepohmýrila, že by jej bolo niečo nepríjemné. Vlasy skrátila, podmienkou bolo, aby sa dali dať do copu kvôli tanečnej a keď sú rozpustené, nech pôsobia pekne. To sa jej podarilo. Dcére bolo chvíľu za dlhými vlasmi smutno, ale za chvíľu sama zistila, že je to lepšie a večer už zaspávala s tým, že takú dĺžku chce mať stále a akonáhle jej narastú ideme opäť ku kaderníčke.

Salón sa nachádza v Starom meste, oproti fakultnej nemocnici na Mickiewiczovej. Dostupnosť MHD je teda dobrá zo všetkých smerov, čo sa týka parkovania, tak priamo pred budovou sa nedá stáť, treba využiť okolité uličky.

Ako sa vám článok páčil?

Evely

Som mama 4 detí (2 chalani a 2 baby). Venujem sa účtovníctvu a mám svoj internetový obchod malovane-tricka.sk. Radi trávime čas ako rodina spolu a zažívame niečo nové, dobrodružné na čo môžme potom dlho spomínať…