Wellness pobyt s deťmi vo Villa Helia

Wellness pobyt s deťmi vo Villa Helia

Tipy od rodičov 10. 1. 2019

S deťmi do wellness? Určite áno a rovno do privátneho! 

Tiež sme zvažovali otázku či ísť s malým dieťaťom do wellness a nakoniec sme sa rozhodli to vyskúšať a neľutujeme. Zvolili sme alternatívu apartmány s privátnou vírivkou a nakoľko sme si sami regulovali teplotu vody bolo to úplne ideálne. Malej sa neskutočne páčilo, všetko si užívala. Taktiež sme boli aj v saune (teplota max 40° na cca max 15 minút). Čiže ideálne prostredie podľa našich predstáv. 

Exkluzívny pobyt na Orave

Pokiaľ sa aj vy s deťmi chystáte na podobný pobyt odporúčam navštíviť Villa Helia v Dolnom Kubíne. Je to malý kúsok raja uprostred oravskej prírody. Hneď pri príchode vás očarí neskutočný pokoj a pohoda, ktoré z miesta vyžarujú a dopĺňajú to ochotní a priateľskí majitelia. Na výber máte izby/apartmány s vírivkou a spoločnú wellness a fitnes zónu, kde sa môžete plne zrelaxovať, premasírovať celé telo alebo zacvičiť.

Exkluzívny pobyt na Orave

Celý areál na vás bude pôsobiť spokojnosťou a harmóniou. Vo vonkajších priestoroch si posedíte v altánku alebo na umiestnených stoličkách so stolíkmi kde si vypijete kávičku alebo čaj.  O raňajky máte postarané, takže sa do ružova vyspíte a následne do sýtosti najete v ich raňajkárni s panoramatickým výhľadom na areál. Podávané sú prostredníctvom švédskych stolov a majitelia vám radi pripravia aj veci mimo ponuky. Ich špecialitou sú produkty z topinamburu. Že ste o ňom ešte nepočuli? Ja tiež po prvýkrát a za seba môžem povedať, že som uverila jeho blahodarným účinkom a zopár produktov cestovalo so mnou domov.

Hoci vo Ville Helia nie je možnosť doobjednať si obedy alebo večere sú v okolí rôzne možnosti stravovania vrátane donáškovej služby. Ak ste aktívny kuchári tak si môžete vykúzliť obed alebo večeru v plne vybavenej kuchynke, ktorú apartmán ponúka.

Unikátna luxusná Villa Helia*** na okraji lesa

Tipy od rodičov

Je chodník vhodný pre kočík? Čaká na konci cesty odmena v podobe domáceho ľadového čaju a detského ihriska? Je prehliadka zámku odborná a na dve hodiny alebo je prispôsobená aj deťom? Kde nájdete príjemnú kaviareň s detským kútikom alebo dokonca múzeum pre deti? To všetko a oveľa viac vedia naši ambasádori, aktívni rodičia, ktorí nám posielajú fotky a zážitky s deťmi.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!