Cukráreň Na rohu je novým útočiskom pre mamy s deťmi

Cukráreň Na rohu je novým útočiskom pre mamy s deťmi

Tipy od rodičov 17. 1. 2019

Zvonku nenápadná, no okupuje ozaj priestranný a pekný roh na Ulici 29. augusta. Cukráreň Na rohu má oddelenú fajčiarsku zónu, výborné koláče, no najmä detský kútik!

Celá je presvetlená vďaka veľkým oknám, hrací kútik je však umiestnený v intímnejšej časti. Pre tých, ktorí nie sú postihnutí kliatbou mlsného jazýčka, ponúka na zahryznutie aj panini.

Navštívte Cukráreň na rohu

Pri vstupe čaká za pultom milá obsluha a lákavá ponuka koláčov. V čase našej návštevy sa ešte všade trblietala vianočná výzdoba, čo potešilo detské očká. Čerešnička na torte sa však nachádzala ďalej v intímne osvetlenom kúte podniku. Malý, ale dobre vybavený detský kútik, zabezpečil vzrušujúce chvíľky hry s novými hračkami počas celého nášho pobytu v cukrárni. Z pohľadu 2-ročného chlapca je to tu fantázia, lebo sa tu nachádza autodráha, životne dôležité autíčka, stavebnice, robot a podobne. Určite sa ale zabavia aj mladé dámy s bábikami, knihami, puzzle a kadečím iným.

Navštívte Cukráreň na rohu

Kým dieťa testovalo detský kútik, mama zas poctivo mrkvovú tortu a kávu. Keďže torta bola ozaj fantastická, na testovaní sa obetavo podieľal aj syn. Ceny sú na centrum mesta veľmi príjemné a keďže cukráreň ešte zrejme nie je veľmi známa, bolo tu málo návštevníkov a dobrá atmosféra. Záchody žiaľ nie sú vybavené prebaľovacím pultom.

Zariadení, kde vychádzajú v ústrety rodičom a deti sa tam vedia samostatne zabaviť, nikdy nie je dosť a cukráreň Na rohu je určite veľmi pozitívnym prírastkom v tejto oblasti. Nech žije káva vypitá ešte za tepla! Nabudúce sem prídeme aj s kamarátmi a ochutnáme vafle.

Kamila 

Ako sa vám článok páčil?

Tipy od rodičov

Je chodník vhodný pre kočík? Čaká na konci cesty odmena v podobe domáceho ľadového čaju a detského ihriska? Je prehliadka zámku odborná a na dve hodiny alebo je prispôsobená aj deťom? Kde nájdete príjemnú kaviareň s detským kútikom alebo dokonca múzeum pre deti? To všetko a oveľa viac vedia naši ambasádori, aktívni rodičia, ktorí nám posielajú fotky a zážitky s deťmi.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!