TESTUJEME: Domáce waffle s mrazeným jogurtom v Lavandu Melrose Café

TESTUJEME: Domáce waffle s mrazeným jogurtom v Lavandu Melrose Café

Janka Czoborová 25. 2. 2019

Ako každá mamina, aj ja hľadám príjemné miesto, kde by sme mohli stráviť popoludnie s deťmi – a keď si ho ešte , , osladíme” niečím chutným, beriem to ako úspešný deň za nami.

Z daného dôvodu nás zaujala ponuka chutných domácich waffle spolu s dobrou kávou alebo s čajom. S dcérkou, ktorá má 4 roky, sme navštívili prevádzku v Rusovciach, ktorá nám je z Petržalky na skok.

Sladké rande: domáce waffle s mrazeným jogurtom a kávou

Lavandu Melrose Café sme našli veľmi ľahko, takmer na konci Rusoviec, v novej výstavbe. Ide o menšiu kaviarničku, ale o to príjemnejšiu. Má kapacitu 21 ľudí – čo na príjemné a útulné posedenie bohate stačí. Kaviareň je zariadená vo francúzskom vidieckom štýle a dovolím si povedať, že sa to majiteľom naozaj veľmi podarilo.

Pri vstupe vás privíta veľmi milá obsluha, ktorá sa vám ihneď venuje. Domáce waffle rozvoniavajú celou kaviarňou a zmiešaním s vôňou kávy – to vytvára naozaj skvelú domácu atmosféru. My sme si vybrali waffle s ovocným topingom a na pitie pre dcérku čaj a pre mňa Caffe Latte. Ja som názoru, že kvalitu kaviarne potvrdí aj podávanie Caffe Latte alebo Cappuccina keďže nie každý čašník vie správne napeniť mlieko. A tu môžem povedať, že Caffe Latte bolo tak ako má byť.

Okrem príjemnej obsluhy, kvalitnej kávy a waffle majú v ponuke aj čerstvé šťavy, domáci ľadový čaj, smoothies, mrazené jogurty s topingom a mnoho ďalšieho za prijateľné ceny.

Ak si chcete užiť tiché príjemné prostredie a cítiť sa , , ako doma”, určite navštívte kaviareň LAvandu Melrose Café. My sa určite rady vrátime. 

Janka Czoborová

Som pracujúca mamička. Milujem, okrem svojej dcérky, šport, jazdu na motorke, zvieratá a tanec. Baví ma písanie na rôzne témy, čo využívam aj pri svojej práci.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!