Liptovský Ján očami DoubleTrouble: hotel Strachanovka

Liptovský Ján očami DoubleTrouble: hotel Strachanovka

Zľavomat.sk 16. 8. 2019

Svoje miesto tam nájde hlavne ten, kto chce poznať, ako vyzerá nedotknutá krása prírody a ako vonia ten najčerstvejší vzduch. Malebná obec sa stane nezabudnuteľnou v srdciach každého návštevníka. Naša zákazníčka sa vybrala otestovať jeden z hotelov, ktorý nájdete v tejto malebnej dedinke. Hotel Strachanovka je skvelou voľbou pre každého! 

Neváhajte, a ubytujte sa aj vy v tomto hoteli!

„Ubytovali sme sa v hoteli Strachanovka, čo je vlastne obrovská drevenica, dole je reštaurácia v štýle koliby a hore ubytovacia časť. Hotel sme vyberali cez Zľavomat a bola to celkom dobrá voľba. Mali sme polpenziu a varili naozaj skvele. Jediné, čo mi trošku prekážalo, bol veľmi suchý vzduch všade, ale to sa v drevenici dá ovplyvniť len veľmi ťažko. Inak izby boli čisté a veľké, baby som odsťahovala na gauč a ja som mala celú posteľ pre seba.

Asi 50 metrov od hotela sa nachádza projekt Minislovensko, ktorý je zatiaľ veľmi malý, ale keď sa dobuduje, bude to pecka. Malé repliky známych slovenských stavieb a k tomu železnica s detskými vláčikmi sú super rozptýlením aj na jeseň. Vstupné je 5€ pre dospelých, deti do 6 rokov neplatia.“

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!