Čo v Trenčíne? Mamina DoubleTrouble vám poradí!

Čo v Trenčíne? Mamina DoubleTrouble vám poradí!

Zľavomat.sk 21. 8. 2019

Úprimná mamina 2 dievčatiek „DoubleTrouble“ vie, že cestovanie s deťmi vie byť náročné, no rozhodne je to aj veľká zábava!  Preto sa rozhodla písať o svojich úsmevných zážitkoch, kedy ostatným rodičom radí tipy a triky na rodinné výlety. Poďte sa s nimi vybrať tentoraz do Trenčína!

„Že prečo Trenčín? Lebo sme nikdy poriadne nevideli mesto. Lebo v ňom býva toľko skvelých ľudí, že to nevieme ani spočítať. No a najmä preto, že sedieť doma je skrátka nuda! Keďže cesta trvá z Bratislavy len niečo vyše hodinky, neočakávala som nejaké komplikácie, vyrazili sme niekedy okolo obedného spánku (ktorý moje deti už vyše pol roka veselo bojkotujú).

V Trenčíne som vybrala hotel Magnus, ktorý sa nachádza asi 15 minút peši od centra, priamo pri zimnom štadióne. Celkom ma prekvapili veľké izby s obývačkou. Priamo v hoteli je reštaurácia, kde výborne varia a raňajky aj večere boli skvelé. Hotel nie je úplne baby friendly, chýba detský kútik a ihrisko, no s deťmi staršími ako 3 roky sa to dá. Hneď za hotelom je niekoľko kaviarní s mini domčekom a trampolínou, kde sa vedia deti zabaviť. V celom hoteli  bol navyše veľmi milý personál, takže sme sa cítili fajn.

Do tohto hotela sa vďaka Zľavomatu môžete dostať aj vy, stačí kliknúť SEM

Okrem toho sme sa prešli starým mestom a jeho uličkami, jedli sme veľa zmrzliny, navštívili sme kamošov a kamošky, užili sme si dva dni plné zábavy!

Na záver by som ešte chcela dodať, že niekedy si treba spraviť výlet za tými, s ktorými sa nevieme stretnúť už veľmi dlho. Zážitky netreba hľadať vo veľkých dobrodružstvách. Posedenia a stretnutia s priateľmi sú často oveľa viac ako návštevy zoologických záhrad, či stredovekých hradov.“

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!