Zvierací kolegovia v kanceláriách Zľavomatu

Zvierací kolegovia v kanceláriách Zľavomatu

Zľavomat.sk 11. 4. 2018

Naša spoločnosť bola vždy animal-friendly a kolegovia si preto často nosia svojich domácich miláčikov do práce.

Zvieratá v práci

Okrem toho, že nás potešia svojou prítomnosťou, dajú sa aj veľmi efektívne zapojiť do práce. Na Vianoce nám takto napríklad nosil darčeky psík Scotty (ktorého mimochodom nájdete aj na Facebooku).

Nakoľko sa nám to veľmi osvedčilo, rozhodli sme sa náš tím rozšíriť o ďalšie zvieratká.

Ďaľšie zvieratá v práci – virtuálne

Tento týždeň nám v Zľavomate pribudli noví kolegovia a my by sme vám ich radi predstavili. Konkrétne je to gorila George, vlk Ralph a aligátor Lizzie. Ako vyzeral ich prvý deň v práci? Veľmi rýchlo sa oťukali a zapadli do nášho kolektívu.

George síce nebol veľmi spokojný s umiestnením svojho stola, ale podarilo sa nám to vyriešiť. Lizzie trošku bojovala s výškou, v akej máme všetky veci, ale keď sa postavila na zadné, na všetko dočiahla. Ralph bol hneď z rána ako pes, ale keď sme mu urobili kávičku, nechal sa aj poškrabať za uchom.

Vyskúšali sme aplikáciu Rampage: AR Unleashed

Túžite po takýchto kolegoch aj vy? Je to jednoduché. Stiahnite si do mobilu aplikáciu Rampage: AR Unleashed pre Android alebo iOS a vezmite si ich so sebou do práce. Alebo vlastne kamkoľvek. A hlavne, nezabudnite fotiť a zdieľať 🙂

O filme Besnenie (Rampage)

Najsexy muž sveta Dwayne Johnson má za kamaráta gorilu Georga. George sa ale chybou nepodareného genetického experimentu mení na agresívnu gigantickú opicu. K nemu sa postupne pridávajú aj ďalšie druhy zvierat s rovnakou mutáciou. Ničia všetko, čo im stojí v ceste a zastaviť ich môže len jeden muž.

Už od 12.4.2018 si film Besnenie (Rampage) môžete naplno užiť aj v kinách CINEMAX

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!