Pomôžme spolu Viktorovi či malým športovcom

Pomôžme spolu Viktorovi či malým športovcom

Zľavomat.sk 18. 4. 2018

Jednou z vecí, ktorá nás v Zľavomate najviac napĺňa, je robiť ľuďom radosť. Veď práve preto sme aj vytvorili pozíciu veľvyslanca radosti. Teraz sme sa rozhodli nielen urobiť radosť a pomôcť, ale aj dať šancu vám, aby ste v tom mohli byť s nami. Navyše sa môžete zapojiť do súťaže o wellness rodinnú dovolenku v Nízkych Tatrách.


Aktualizácia: za svoju štedrosť budú odmenení:

jozef.dara@
nastik1@

Obom gratulujeme a ďakujeme aj v mene detí i Viktora.  Obaja vyžrebovaní prispievatelia získavajú pobyt v Hoteli Mýto*** v Nízkych Tatrách.

Zoznámte sa s Viktorom

Viktor je šikovný chalan, ktorý súťažne hrá šach. Na svoj vek je veľmi múdry, ale potrebuje chirurgické zákroky a následné finančne nákladné liečenia pre svoj fyzický rast. Kúpou voucheru v hodnote 1 € prispejete touto sumou na jeho ďalšiu liečbu.

„Kto sa hraje, nehnevá“

Projekt „Kto sa hraje, nehnevá“ má za cieľ vyzbierať peniaze, aby sa mohlo zakúpiť športové vybavenie pre deti – či už nádejných športovcov, alebo aj obyčajné deti z ulice, ktoré si nové vybavenie nemôžu dovoliť. Najvďačnejšie sa nám zdali futbalové lopty, pretože „kopať“ do lopty môžeš kdekoľvek a obyčajne sa musia zísť aspoň dve deti. Cieľom je taktiež podporiť zdravý životný štýl a dostať deti od televízorov či počítačov.

Pokorme spoločne Guinessov rekord!

Súbežne s každým príspevkom 1 € (od zákazníkov Zľavomatu) určeným priamo pre Viktora alebo na projekt „Kto sa hraje, nehnevá“, zakúpi nezisková organizácia z vlastných peňazí 2 ping-pongové loptičky a takýmto spôsobom sa pokúsi prekonať Guinnessov rekord, ktorý spočíva vo vytvorení čo najväčšej mozaiky vytvorenej z ping-pongových loptičiek. Aktuálny rekord predstavuje 6509 loptičiek. Z tých loptičiek by sa vyskladal ružový kvet so žltým stredom a bielym olemovaním, ktorý má organizácia Pierott vo svojom logu. Prekonávanie Guinnessového rekordu sa uskutoční v novo-otvorenom nákupnom centre EPERIA v Prešove v priebehu mesiaca jún. 

Ako na to?

Na našej stránke si zakúpite voucher v hodnote 1 €. Môžete si vybrať, či chcete podporiť Viktora alebo projekt „Kto sa hraje, nehnevá“. Celá akcia bude trvať do 6.6.2018 a je len na vás, koľko voucherov sa rozhodnete zakúpiť. Celá suma, ktorú za vouchery zaplatíte, poputuje na daný účel.

Zapojte sa do zbierky tu

Vy pomáhate, my vás odmeníme!

Zapojením sa do zbierky sa automaticky zapájate aj do žrebovania o 2 x  wellness rodinnú dovolenku v Nízkych Tatrách. Šťastných výhercov vyžrebuje Jasper. 

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!