Bratislavské mestské dni

Bratislavské mestské dni

Zľavomat.sk 20. 4. 2018

Ešte neviete, čo s deťmi (alebo bez nich) tento víkend? Tak využite krásne počasie a to, že v Bratislave bude veľa aktivít zadarmo. My máme pre vás pár tipov na miesta, ktoré ste možno ešte nevideli a stoja za to.

Vyhliadkové plavby na Dunaji

V sobotu 21.4. bude zadarmo premávať po Dunaji loď. Lístky je ale potrebné vyzdvihnúť 18.4. Pokiaľ sa vám neušlo, nezúfajte. Môžete využiť úto ponuku, kde je navyše možnosť vyhliadkovú plavbu kombinovať s jazdou vláčikom.

Kúpiť lístky na loď a vláčik

ZOO

V rámci tohto víkendu sa môžete zadarmo dostať aj do Bratislavskej ZOO, kde je navyše celý víkend ozvláštnený aj rôznorodým programom.

Partizánska lúka (Železná studienka)

V sobotu 21.4. bude na tomto mieste pestrý program pre deti v duchu lesníckych dní. Zaujať môže pocitový chodník alebo vystúpenie sokoliarov. Pre odvážnych (dospelých) junákov je dokonca možnosť zapojiť sa do súťaže v hode polienkom. Ak by ste si pri tejto disciplíne ublížili, určite odporúčame masáž.

Masáž na boľavý chrbátik

Jakubovo Námestie

Dobrý trh na Jakubáku je jednou z akcií, ktorú sa oplatí navštíviť. Konať sa bude v sobotu 21.4. Začína o 10:00 a určite odporúčame prísť hneď ráno alebo okolo obeda. A čím je táto akcia zaujímavá? Na jednom mieste tu nájdete starostlivo vybraných lokálnych predajcov. Stavte sa a určite neodídete s prázdnymi rukami.

Bratislavský hrad

Vedeli ste, že len pred nedávnom sprístupnili na Bratislavskom hrade novú záhradu? Tak hor sa na hrad! Cestou dole z hradu sa určite zastavte aj na rovnako nedávno sprístupnených hradbách – múr lemujúci Židovskú ulicu. Pri prechádzke po hradbách budete mať pocit, ako by ste objavili úplne nové zákutie mesta.

Vodárenské múzeum a ostrov Sihoť

Na tomto mieste sa dozviete čo to o tom, ako sa voda dostáva až k nám domov a aký poklad skrýva Žitný ostrov. V areáli je viacero atrakcií pre deti, takže ich pokojne zoberte so sebou. Park na ostrove Sihoť navyše pôsobí ako pokojná oáza uprostred mesta, z ktorej sa vám nebude chcieť odísť.

Keď už sa takto budete potulovať mestom zmorený všetkými dojmami a zážitkami, nezabudnite sa aj posilniť. Čo takto využiť jednu z týchto výhodných ponúk?

Niečo na posilnenie

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!