Granit Hotel Smrekovica**

3,9 / 5 (56 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Najviac príroda a okolie hotela.“

Hotel sa nachádza v nadmorskej výške 1.428 m n. m. a je zároveň najvyššie položenou zotavovňou v strednej Európe. Je to ideálne miesto pre oddych v srdci Veľkej Fatry, kde má príroda prednosť pred civilizáciou a je najlepšia alternatíva pre prežitie pokojného pobytu v krásnej prírode Národného parku.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Lyžiarske pobyty, Pobyty pre cyklistov

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Granit Hotel Smrekovica**

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Janasouskova

Najviac príroda a okolie hotela.

nemali sme elektrinu v noci a neboli sme o tom vopred informovaní.

31. 8. 2015
Soňa

Fantastické prostredie. Veľmi ústretový personál. Boli sme maximálne spokojný.
A určite sa sem chceme ešte vrátiť.

13. 7. 2015
Milco

Personál wellness centra, konkrétne pani Janka, ktorá sa snažila vyhovieť napriek plným termínom. Na celú obsluhu a masáže je jeden človek. Sú tu 4 sauny + perlička.

takmer všetko
Ubytovanie: šok. Vopred sme si potvrdili voľný termín a napriek tomu nás po príchode chceli ubytovať na hotelovú časť B. Je to ubytovňa vhodná pre lyžiarsky zájazd pred 10 rokmi. Po našej reklamácii sa našiel poloapartmán, ktorý zodpovedal fotkám na internete.
Strava: ťažko sa to opisuje. raňajky švédske stoly, namiesto masla margarin, priemer.
Vecera: polievka servírovana studena, na úrovni 15 ročného dievčaťa ktoré sa prvýkrát pokúša variť. Polievka: uvarené mäso s vodou bez chuti, druhé tiež nič moc. Čašník sa neunúval opýtať či sme smädný.
Prostredie: príjemné, zodpovedajúce horskému hotelu. Nie je tu kam ísť a prístup po lesnej ceste dlhej asi 8 km dá zabrať autu.
Personál ma neprofesionálny prístup.
Nevhodne na dlhšie ako 2 dni, momentálne vypadáva prúd, je zabezpečená elektrocentrála ale neide siet, TV, wifi, kino a wellness.

7. 6. 2015
Radka

personál super

ubytovanie v starých neopravených budovách
stolný tenis pri mínus 5 stupnoch

27. 3. 2015
Florin

Location is incredible, in the middle of the nature. Staff was friendly and helpful!

15. 3. 2015

Ďalšie hodnotenie (0)