Kategória

AB Restaurant

4,5 / 5 (101 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „V tomto podniku zatiaľ najmilšia obsluha a zároveň jedna z najmilších v Bratislave aké som zažil. Čašník bol veľmi milý a ústretový. Keďže nefungovala pec na pizzu, tak čašník ihneď našiel riešenie a mohli sme si vybrať náhradné jedlo. Obe jedla boli naozaj vynikajúce a porcie veľmi veľké a chutné. Chutilo na jednotku s hviezdičkou. Ďakujeme veľmi pekne za vynikajúci zážitok :)“

V príjemnom prostredí reštaurácie bude aj pracovný obed vždy príjemnou záležitosťou a večera s rodinou alebo priateľmi radostným zážitkom. AB restaurant nájdete v Dúbravke na M. Sch. Trnavského 14.

Dnes otvorené: 11:00–0:00 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórie Pizza a talianska kuchyňa

Hodnotenie podniku AB Restaurant

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Martin

Dezert bol skvely

Dnes
Užitočné? Áno
Jarmila

Interier, mily personal.

17. 1. 2017
Užitočné? Áno
Peter

V tomto podniku zatiaľ najmilšia obsluha a zároveň jedna z najmilších v Bratislave aké som zažil. Čašník bol veľmi milý a ústretový. Keďže nefungovala pec na pizzu, tak čašník ihneď našiel riešenie a mohli sme si vybrať náhradné jedlo. Obe jedla boli naozaj vynikajúce a porcie veľmi veľké a chutné. Chutilo na jednotku s hviezdičkou. Ďakujeme veľmi pekne za vynikajúci zážitok :)

8. 1. 2017
Užitočné? Áno
Rismartina

Jedlo bolo chutné.

Treba sa objednať dopredu. Napriek tomu, že sme sa ohlásili, čašník o tom nevedel a upozornil nás na nutnosť objednať sa. Reštaurácia bola pritom takmer prázdna.

2. 1. 2017
Užitočné? Áno
Jaroslav

Chutná pizza a ešte lepšia panna cota, príjemná obsluha, možnosť zobrať domov.

2. 1. 2017
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (34)