Kategória

EDO-KIN sushi & sake bar

4,7 / 5 (809 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Sushi v Piešťanoch aj s predjedlom a Mochi výborné. Mali sme ešte jeden kupón, ktorý sme predtým použili v BA Bory Mall, tam sme však dostali len polovičné predjedlo i dezert. To isté nie je vždy to isté!“

EDO–KIN sushi & sake bar v obchodnom centre CUBICON je pomenovaný podľa mystického klanu EDO, ktorý prebýval na území dnešného Tokia, hlavného mesta Japonska. Príďte si pochutnať na skvelom SUSHI cez týždeň od 11:00 do 21:30 do EDO–KIN sushi & sake baru v Boroch.

Dnes otvorené: 11:00–21:30 Zobraziť všetky dni
Dnes otvorené: 11:00–21:30 Zobraziť všetky dni
Dnes otvorené: 11:00–22:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky EDO-KIN sushi & sake bar

Hodnotenie podniku EDO-KIN sushi & sake bar

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Snoha

Sushi v Piešťanoch aj s predjedlom a Mochi výborné. Mali sme ešte jeden kupón, ktorý sme predtým použili v BA Bory Mall, tam sme však dostali len polovičné predjedlo i dezert. To isté nie je vždy to isté!

13. 1. 2017
Užitočné? Áno
Richard

Jedlo bolo dobre. Uroven, na ktoru som v Edokine zvyknuty, a ktoru si udrziavaju dobre. Obsluha tiez prijemna.

Dostali sme iba 1× Edame a iba 1× Mochi gulky. Cize na nas usetrili 7 Euro. Na mieste som si myslel ze nam to dali dokopy, ale pozerajuc si kupon neskor, vidim ze slubovali samostatne 2 porcie. Pevne verim ze to bolo nedopatrenim.

9. 1. 2017
Užitočné? Áno
Livia

Ryža v Sushi z predchádzajúceho dňa, OTRAS! To sa mi nikde este nestalo, pri sťažnosti, sme neuspeli, „sushimajster“ (haha) odkázal, ze je z rana..
Asi zavisí od kuchára, chodila som na kačku, sushi..vždy chutilo, len toto ma tak sklamalo..asi na kupóny dávaju staré.. Este ta drzosť, klamať po sťažnosti..

8. 1. 2017
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (231)

Podobné podniky