Kategória

Salón ASANA Mosako

4,5 / 5 (623 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Salón Asana som navštívila už viackrát a vždy som bola veľmi spokojná. Pri objednávaní masáže so mnou komunikoval veľmi príjemný muž, ktorý už svojim kľudným prístupom navodzuje atmosféru na uvoľnenie. Rovnako to bolo aj pri príchode, kde som sa stretla vždy s naozaj milým a ústretovým personálom. Samotná masáž bola skvelá a to som už tých masáží vyskúšala dosť.. Pani masérka bola veľká profesionálka, rozumie tomu, čo robí a zároveň cítiť z nej, že ju jej práca napĺňa, venuje sa jej naplno a je to príjemne nákazlivé. Takéto spojenie je veľmi vzácne. A ešte je aj také ochotná, že mi dáva mnoho rád, ako si pomôcť v bežnom dni s boľavým chrbtom, ktoré fakt fungujú, čiže ju s radosťou počúvam :)“

Salón v historickom centre mesta, ktorý ponúka profesionálne a odborné služby v príjemnom prostredí. Odovzdajte sa relaxu a uvoľneniu pri exotickej masáži.

Dnes otvorené: 8:00–20:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Salón ASANA Mosako

Hodnotenie podniku Salón ASANA Mosako

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Adriana-k

– super masaz a pristup
- hned na uvitanie a po masazi mi bol ponuknuty zdravy cajik
- prijemne prostredie, velmi dobre sa tam citim
- chodim uz na masaze pravidelne a velmi mi pomahaju.

6. 3. 2016
Užitočné? Áno
Petra

Salón Asana som navštívila už viackrát a vždy som bola veľmi spokojná. Pri objednávaní masáže so mnou komunikoval veľmi príjemný muž, ktorý už svojim kľudným prístupom navodzuje atmosféru na uvoľnenie. Rovnako to bolo aj pri príchode, kde som sa stretla vždy s naozaj milým a ústretovým personálom. Samotná masáž bola skvelá a to som už tých masáží vyskúšala dosť.. Pani masérka bola veľká profesionálka, rozumie tomu, čo robí a zároveň cítiť z nej, že ju jej práca napĺňa, venuje sa jej naplno a je to príjemne nákazlivé. Takéto spojenie je veľmi vzácne. A ešte je aj také ochotná, že mi dáva mnoho rád, ako si pomôcť v bežnom dni s boľavým chrbtom, ktoré fakt fungujú, čiže ju s radosťou počúvam :)

nemám čo vytknúť :)

22. 2. 2017
Užitočné? Áno
Kossuthovai

profesionálna masáž, príjemné prostredie.

20. 2. 2017
Užitočné? Áno
Michaela

Veľmi príjemné prostredie, profesionálny prístup a kvalitné oleje.

20. 2. 2017
Užitočné? Áno
Roman

Príjemný a odborný personál a odporúčam každému kdo chce zažiť skvelú a uvoľnujúcu masáž !! :) … Prostredie je perfektné na oddych a relax po ťažkých dňoch :)

20. 2. 2017
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (232)