Marek Malý - CA QUALITY TRAVEL

4,3 / 5 (6 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „vynikajúci zájazd so skvelým programom, ODPORÚČAM ! “

Dnes otvorené: 9:00–18:00 Zobraziť všetky dni

Eva Kolaříková
http://www.quality-travel.cz
info@quality-travel.cz
+420 722 947 776

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Marek Malý - CA QUALITY TRAVEL

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,3/5 (6 hodnotenie)
Štefánia

Intenzivne zazitky, pekne prpstredie, vyborny vyber CK Qulity travel, sprievodkyna, vodící, skratka netradicna dovolenka, aku by mali Slovaci zazit s ceskou CK Jednoznacne odporucam !

26. 8. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Kristina

páčil sa nám hotel, jazero aj program ale zle zorganizované to mala cestovna kancelária. Mali vo vela veciach chaos a ked povedali že odchod z hotela je o 9:00 a všetci tam boli aj tak sa čakalo na delegátov ešte 20minut vždy. Keby to robila ina cestovna kancelária bola by to vynikajúca dovolenka :-)

26. 8. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Bubelova

Zažili sme krásnu dovolenku plnú netradičných aktivít, bohatú, aktívnu a trochu aj dobrodružnú. :-) Odporúčame všetkým, ktorí sú ochotní vzdať sa myšlienky, že dovolenka je pobyt na jednom mieste okolo hotela. Po celé dni sme si užívali vždy nové a nové miesta, spoznávali krásy okolia a ani raz sme sa nekúpali na tom istom mieste. Do hotela sme chodili len prespávať a najesť sa. Ťažiskom zážitkov boli každodenné výlety, a tak Vám (ak si objednáte takýto zájazd) nemôže prekážať, že denne strávite nejaký čas aj v autobuse. Dovolenka nie je pobytová, ale výjazdová, čo je vynikajúce pre mladých a duchom mladých účastníkov zájazdu. :-)

25. 8. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.