Kategória

Hotel Hviezdoslav****

4,6 / 5 (197 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Hotel bol krásny, čistý, izbu sme mali priestrannú, personál pristupoval profesionálne. Obuvlášť by sme chceli vyzdvihnúť čašníka Kamila (myslím že tak sa volal) ktorý bol naozaj skvelý a bolo vidieť, že ho tá práca baví a nerobí to len pre to, že musí. Určite odporúčame :)“

Hotel Hviezdoslav**** je jediný hotel na Slovensku, ktorý sa nachádza v štyroch prepojených historických budovách v centre kráľovského mesta Kežmarok. Ponúka nezabudnuteľný zážitok a oddych uprostred histórie a prírody s množstvom zaujímavých výletov do okolia historického mesta, čarovné prostredie, skvelú gastronómiu, príjemný personál, wellness a viaceré benefity.

Dnešné ponuky Hotel Hviezdoslav****

Hodnotenie podniku Hotel Hviezdoslav****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Simona

Hotel bol krásny, čistý, izbu sme mali priestrannú, personál pristupoval profesionálne. Obuvlášť by sme chceli vyzdvihnúť čašníka Kamila (myslím že tak sa volal) ktorý bol naozaj skvelý a bolo vidieť, že ho tá práca baví a nerobí to len pre to, že musí. Určite odporúčame :)

Výrivka bola napoly vypustená, takže nevyužiteľná, ale v podstate sme tam neprišli kôli nej, takže nám to až tak neprekážalo.

1. 12. 2016
Užitočné? Áno
Magdalena

Virivka nefungovala, dostali sme kompenzaciu bowling.

31. 10. 2016
Užitočné? Áno
Timi0505

Nemožem nic vytknúť
Ubytovanie aj personál vynikajuci

25. 10. 2016
Užitočné? Áno
Juraj

Hotel, izba, personal, pristup, jedlo a sluzby boli na vysokej urovni. Chvalim

Zrovna sa pokazila virivka. Jedina negativna vec, ktoru ale hotel neovplyvni.

20. 10. 2016
Užitočné? Áno
Daliborhepner

Pekná izba, chutná strava, milá obsluha, vsetko bolo ok

16. 10. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (81)