Hotel Hviezdoslav****

4,6 / 5 (226 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Vyborne jedlo a casnici na urovni“

Hotel Hviezdoslav**** je jediný hotel na Slovensku, ktorý sa nachádza v štyroch prepojených historických budovách v centre kráľovského mesta Kežmarok. Ponúka nezabudnuteľný zážitok a oddych uprostred histórie a prírody s množstvom zaujímavých výletov do okolia historického mesta, čarovné prostredie, skvelú gastronómiu, príjemný personál, wellness a viaceré benefity.

Dnešné ponuky Hotel Hviezdoslav****

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Hviezdoslav****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Lenka

Vyborne jedlo a casnici na urovni

Vo wellnesse chybal ochladzovaci bazenik po finskej saune a tiez minibazenik pred virivkou na umytie noh (vsetka spina bola na spodu virivky)

15. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Distar

Prijrmny a ustretovy personal. Vyborne jedlo. Pekne izby. Maly, ale utulny wellness. Umiestnenie hotela priamo v historickom centre.

25. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ondrasova

Zaujem, ochota pomoct, poradit a velmi zdvorile spravanie personalu. Milo ma prekvapila dennodenna pozornost vo forme dennej posty s najdolezitejsimi informaciami dna- datum, meno v kalendari, pocasie…

17. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Eva

Zariadenie izby – izba bola pekne zariadená.
Obsluha bola vždy usmiata, veselá, zhovievavá.

Veľkosť izby – veeeeeeľmi malá izba ledva sme sa tam zmestili cítili sme sa tam nepríjemne, stiesnene v kúpeľni sme sa nevedeli ani otočiť. Veci sme mali uložené v taške (nikam sa nezmestili), v izbe bola jedna malá skriňa. Nehovoriac o tom, že kde sme chceli mať otvorené okno nebolo to možné, nakoľko celú noc vonku hučala klíma alebo nejaká ventilácia. Nevyspali sme sa vôbec.
Jedlo – večere nám nechutili , aspoň na raňajky sme si niečo mohli vybrať.
Wellness – katastrofa s kráľovským wellness to nemá vôbec nič spoločné, menšie wellness sme ešte nevideli, okrem toho ešte nefungovala ani vírivka. Všade boli iba pásky zákaz vstupu, hotel nám neponúkol ani žiadnu kompenzáciu. Museli sme si zaplatiť wellnes v inom hotely keď sme chceli oddych.
Parkovanie- nájsť hotel aj s GPS katastrofa!!! Mysleli sme si, že ideme preč hneď ako sme prišli. A parkovanie pred hotelom tiež hrôza cesta cela rozbitá. Veci sme do izby a z izby nosili cez reštauráciu kde jedli ľudia, čakala som komu čo zhodím zo stola. Z hotela sme prišli domov viac unavený ako keď sme išli tam. Druhýkrát určite NIE.

Vyjadrenie partnera
Hotel Hviezdoslav**** Pred mesiacom

Vážená pani Németiová
sme radi, že ste si počas Veľkonočných sviatkov našli čas a s odstupom pol roka zhodnotili Váš pobyt.
Dovoľte nám niektoré Vaše pripomienky uviesť na pravú mieru, najmä s ohľadom na našich potenciálnych zákazníkov.
K Vašim pripomienkam ku strave snáď len toľko, že dostávame opačné feedbacky, hosťom u nás chutí.
Izby Standard sú naozaj trochu menšie a nie sú vhodné na dlhodobé pobyty, víkend v dvojici si však väčšinou hostia v týchto izbách pochvaľujú. Variant v izbe Standard je vždy cenovo prístupnejší, objednať izby vyššieho štandardu je možné za doplatok, čo je uvedené i v sekcii doplatky pri popise akcie. O upgrade, pokiaľ sa Vám izba nepozdávala, bolo možné požiadať i na mieste, podľa dostupnosti by sme Vám radi vyšli v ústrety.
Odškodnenie za dočasne nefunkčnú vírivku sme hosťom, na požiadanie, poskytli vo forme klasickej masáže 20 min. grátis alebo hodiny bowlingu,
Kežmarok je historické mesto, hotel je taktiež historický, a tak mnohé žiaľ musí byť prispôsobené tomuto faktu - veľkosť izieb, veľkosť a usporiadanie wellness, kamenná dlažba v pamiatkovej rezervácii,...) (pamiatkový úrad nepovoľuje narúšanie pôvodných stavieb).
Kamennú dlažbu na Kostolnom námestí (parking hotela) majú naši hostia v obľube, možno i preto, že je známa z mnohých slovenských filmov - napr. Perinbaba. Iste uznáte, že ASFALT, hoci praktickejší, by historické námestíčko medzi Bazilikou Minor a našim hotelom špatil..
Hosťom pri potvrdení rezervácie zasielame mapku parkingu, nebolo tomu inak ani vo Vašom prípade, podľa ktorej sa poľahky zorientujú a väčšinou oceňujú, že parkovisko nie je doposiaľ spoplatnené.
Prechod s kuframi cez reštauráciu nie je potrebný, z parkoviska je prechod k recepcii cez terasu.
Mnohé z Vašich pripomienok bolo možné riešiť počas pobytu, stačilo požiadať niekoho z usmiatej obsluhy alebo manažmentu, určite by ste si pobyt užili viac.
Radi by sme Vám na záver odporučili pri najbližšom výbere pobytu zvážiť destináciu a podrobnejšie si prejsť informácie o hoteli i lokalite. Pokiaľ Vám "historično", ktoré si mnohí vyberajú kvôli atmosfére, prekáža, ZM má v ponuke i hotely s iným zameraním, vhodnejšie pre hostí Vašej vekovej kategórie.

16. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Veronika
14. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (97)