Kategória

Penzión Maxim***

3,9 / 5 (79 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Stravovanie“

Penzión Maxim poskytuje ubytovanie v tichej oblasti kúpeľného mestečka Bojnice. Nachádza sa neďaleko najväčších atrakcií mesta.

Dnešné ponuky Penzión Maxim***

Hodnotenie podniku Penzión Maxim***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Zuzana

Dobrý deň.
Som rád, že sa môžem vyjadriť k tomuto ,, PENZIONU ",reklamovať túto službu som aj chcel hneď po príchode domov, len akosi som nemal čas... Na úvod musím napísať, že nie sme žiadny V.I.P. hostia. Sme obyčajná rodina s dvoma malými deťmi 3,5 roka a 4 mesiace, nemáme žiadne prehnané nároky, často chodíme do horských chát. Tentokrát sme si kvôli bábätku vybrali penzión, ktorý má mať dobrú prístupovú cestu, parkovisko a predsa viac komfortu ako nejaká chata.
Pri telefonickej objednávke sme personál informovali, že budeme mať dve malé deti. Odpoveď bola veľmi pozitívna, že bude všetko ok. Po príchode ma prekvapilo, keď nám slečna na recepcii oznámila, kde bude naša izba. Pod pojmom ok, rozumejú v Bojniciach to, že rodine s dvoma malými deťmi vedie k ubytovaniu 78 schodov.
ÚPLNE ZLE!!! v živote nikto tam nepôjde opakovane.Keby tam mali ísť mladý, tak sa tam určite niekto zraní po ,,večierku", keby tam mali ísť seniori, tak sa po tých schodoch určite potrápia... No a keď tam ide rodinka s deťmi, tak tí nabudúce zbalia stan a budú vedieť do čoho idú...
Chcem povedať, že penzion MAXIM si vyslúžil iba to, že nikomu NEODPORÚČAM ani len vyskúšať...
Strava aj cesta do jedálne bola jedna katastrofa museli sme sa s manželkou striedať, museli by sme vláčiť dieťa vo vajíčku do jedálne a späť po nekonečných schodoch, jedlo bolo otrasné, nemali ani len jednu poriadnu kávu, či čaj.Keby sa dala služba spätne reklamovať, tak by som to určite urobil.
S pozdravom Robert Iván

25. 10. 2015
Užitočné? Áno
Jhalmo43

Stravovanie

Malá izba.

19. 10. 2016
Užitočné? Áno
Bebenko1231

Super personál , super služby :)

Trošku ďalej od centra ale dá sa peknou prechádzkou prejsť :)

18. 10. 2016
Užitočné? Áno
Karin

Prostredie

Velmi ale veeeeeeeeelmi male izby, katastroooofa

8. 10. 2016
Užitočné? Áno
Martin

Pekny welness, cistota, ochota personalu, dobra ticha lokalita-15minut od zoo, dvojplatnicka na izbe, velka kupelna, velmi sme si oddychli

chutne vecere ale pre vacsich papajov male porcie, vzhladom na welness penzion mi absentovali nejake vesiaky na mokre plavky a uteraky v kupelni, ranajky boli skor formou bufetovych nie svedskych stolov a jednoduchsie ale postacuju pre beznych ludi.

7. 10. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (32)