Kategória

fotodiár z vlastných fotografií na rok 2014

3,5 / 5 (55 hodnotenie)

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Hodnotenie podniku fotodiár z vlastných fotografií na rok 2014

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,5/5 podľa 55 hodnotenia
Kacenka

páčilo sa mi, že aspoň odpísali na mail po opakovanom kontaktovaní

Nepáčilo sa mi, že vôbec nedodržali termín, objednávka bola uskutočnená 5.12, garantovali dodanie do Vianoc. 12.1 som osobne navštívila pobočku, lebo nezdvíhali telefón, ani neodpisovali na mail. Vraj nebol úspešný prenos dát, neviem, prečo som teda o tom nebola informovaná. Doma som podľa návodu opätovne poslala dáta, bolo mi sľúbené, že mi potvrdia objednávku mailom a aj jej zaradenie do výroby. To mi potvrdili až po mojom Ďalšom maile. Zase garantovali doručenie do týždňa, ale fotodiár prišiel až o dva týždne, na konci januára. Takže Vianočný darček fotodiár na rok 2015 sa mohol začať používať až na konci januára! vôbec túto spoločnosť neodporúčam!

22. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Renáta

veľmi zlá komunikácia, priam katastrofálna, žiadna ústretovosť, niekedy až arogancia. do dnešného dňa diár nemáme a je 18.2.2015 !!!

nič pozitívne sa nedá povedať o tejto spoločnosti. aj ke´d sme sa slušne chceli dohodnúť.
nikdy viac Weldprint..

18. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
M

Diár je naozaj veľmi pekný, kvalitný papier

Trvalo to strašne dlho. Nebolo vôbec jasné, či objednávka prešla. Na maily som nedostala žiadnu odpoveď, ťažko sa dalo dovolať. Nabudúce by som si už túto firmu nevybrala.

16. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Kopil

Ignorácia zo strany dodávateľa, nepríjemná komunikácia, vyhrážky.

15. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zuzuliatkoo

Absolútne nespoľahlivá firma, dodanie vyše štvortýždňovým oneskorením bez ospravedlnenia, ignorácia akejkoľvek snahy o komunikáciu a riešenie problému, chybný program spôsobujúci problematické načítavanie fotografií … už druhá zlá skúsenosť s firmou Weldprint!

10. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (15)