Kategória

Jimmy's Restaurant & Bar

4,2 / 5 (260 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Výborne jedlo aj obsluha“

Dnes otvorené: 9:00–0:00 Zobraziť všetky dni
Dnes otvorené: 9:00–0:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Jimmy's Restaurant & Bar

Hodnotenie podniku Jimmy's Restaurant & Bar

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Adrián

Pomer cena kvalita

Dnes
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Áno
Maria

Jediné čo sa nám páčilo bolo, že sme sa stretli takmer všetci súrodenci s partnermi a super zábava, ktorá však vznikla na základe až legendárne zlého kulinárskeho zážitku…

Katastrofa…Ale poďme od začiatku…normálne nepíšem recenzie ak je reštaurácia aspoň priemerná, lebo si myslím že je to predca jej podnikateľským plánom prilákať a pomaznať zákazníkov a na negatívnu skúsenosť chcem radšej rýchlo zabudnúť, tak radšej tiež nepíšem… ale v tomto prípade urobím výnimku, lebo tento „zážitok“ stojí zato sa zdielať a varovať iných. Začalo sa to vstupom do reštaurácie na Ventúrskej ulici vo štvrtok večer okolo 20,30 kde sa pred nami otvorilo mesto duchov…robil som si srandu že sú všetky stoly asi rezervované ale neboli…bohvie prečo..:-)
Interiér ma trochu prekvapil… skôr by som ho zaradil niekde do malej dedinky kde štamgasti nemáju aj tak na výber…ale asi som ako architekt predsa len trochu zaujatý…aj keď mi nedá nespomenúť zadnú miestnosť podniku plnú plyšákov…VEĽKÝCH PLYŠÁKOV usadených na kreslách…trošku ako v lacnom horore…ale poďme ďalej. Sadli sme si a čašník onedlho prišiel a bez slova nám rozdal menu lístky. Až neskor som ho pomenoval podla postavy zo seriálu Adamsovci.....LARGE. Asi mi ho pripomínal tým čarovným úsmevom, príjemným vystupovaním a srandovnými dodatkami. Ďalej budem pokračovať našimi konkrétnymi rozhovormi na dokreslenie atmosféry. V ponuke z pív bol Bažant. Radler- 3druhy a Krušovice… Hneď zaznelo : Poprosíme 3× Krušovice… Žial nemáme......a ani Radler pohotovo dodal Large. Tak teda Bažant.....Ale len desinu máme. Ok ked sme si teda mohli vybrať dame si Bažanta 10.. Bratova manželka chcela najprv nejakú limonádu…nemáme. Tak potom vineu…iba sprite. Hmm tak minerálku…a nato sa čašník konečne chytil..perlivú alebo neperlivú? Prosím si jemne perlivú… tak takú nemáme… To sme sa už začali usmievať a robiť si nemiestne srandičky či majú aj rebierka :-) Sestra prišla až po tomto a vyslovene chcela radler…ten však nebol, tak poprosila o malé pivo a SPRITE (čo sme jej poradili že majú) a zmiešala si to do 1/2L pohára – To bolo asi prvý krát čo LARGE videl improvizáciu. REBIERKA > prišli do pol hodiny to je ok, ale jesť sa moc nedali… Žuvačkové, moc prepečené, tmavé, a 1/4 tvorilo zase sadlo, chleba bol čerstvý…ale v utorok…škoda že sme boli v štvrtok. Kečup, chren a horčica zmiešaná v jednej miske…našťastie mám rád všetky prísady tohto lektvaru ale bol som jediný. Baranie rohy , uhorka, šalát nechýbali…to je + ale pri 100× – zanedbateľné. V tom čase sme sa už náramne bavili na tejto situácií…To sme však nevedeli že to najlepšie nás len čaká: zrazu sa pod obratovou manželkou (55kg) zlomila stolička..našťastie ju stihol brácho zachytiť tak sa nikomu nič nestalo a LARGE bez mihnutia oka všetko odstránil…samozrejme aj bez zbytočných slov ako pardon mrzí nás to…atd.
No nič.. chýbalo mi už len DOPITE a chodte do PITE… :-) a seriál „u SLOVÁKA“ by mal ďalší diel. Pokiaľ sa ale niekdo chce fakt zabaviť… vrelo odporúčam.
PS: po odchode sme tú pachuť museli hneď spláchnuť v podniku oproti – House of beer a bolo to super. A predstavte si : mali aj viac pív.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Áno
Ján

Polievka a víno

Prostredie, studené hlavné jedlo

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Áno
Stanislav

Reštaurácia slušná a čistá. Čašník bo, slušný a vedel kedy a ako, nebol ako v iných podnikoch kde každých 10 min. za vami chodia a pýtajú sa " je všetko v poriadku?"

Jedlo REBIERKA boli naozaj mäsité dobre dochutené. Je fajn naozaj sa objednať aby vám to pripravili. Je dobré byť dochvíľny aby ste ich mali horúce ako majú byť. Inak super.
PS: Pre pamätníkov reštaurácia sa kedysi volala u Fašistov.

Ako som pozdvihol mäsité rebierka tak boli trochu aj v nevýhode, zdalo že sú trochu žuvačkovité. Inak nič.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Áno
Angelika

Výborne jedlo aj obsluha

25. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Áno

Ďalšie hodnotenie (95)