SNOWLAND

4,6 / 5 (864 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Lyžovačka bola super, upravené zjazdovky.“

SNOWLAND je športovo–rekreačné stredisko nachádzajúce sa na úpätí Lúčanskej časti pohoria Malá Fatra vo Valčianskej doline. Od mesta Martin je vzdialené 12,5 km.

Dnes otvorené: 9:00–16:00 17:00–20:00 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Zábava a voľný čas, Šport, Rodina a deti, Zážitky pre deti, Skipas

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku SNOWLAND

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jana

Lyžovačka bola super, upravené zjazdovky.

3. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ladislav

Upravenė zjazdovky, príjemný personål, služby.

Inštruktori lyžovania so svojimi žiakmi brázdia krīžom cez celú šírku svahu hlavnej zjazdovky a „obmedzujú“ v lyžovaní ostatných a zvyšujū riziko kolíziī. Používajū veľký vlek len do 3/5 svahu, kde sa vypīnajū a na zjazdovvke zoraďujú celė družstvo. Pre pomalosť malých vlekov nevyuživajú cvičnė časti zjazdoviek.
Často pre rôzne akcie (tréning žiakov, podnikové podujatia, preteky) sú najlepšie časti zjazdoviek uzavretė a návštevníci lyžujú aj cez vīkendy do 11:00 len po okrajoch svahov. Pretekármi vyjazdené „korytå a valy snehu“ upravujia až na večernė lyžovanie.

17. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Riaharisova

Všetko

8. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Michal

Stredisko je vhodne ak chcete naučiť deti lyžovať – k tomuto účelu mi vyhovuje systém lístkov s možnosťou čerpať ich po 1 hodine počas viac dní – žiaľ aj toto je stále viac obmedzené (viď. časť čo sa mi nepáčilo)

Opakovane si miestny oddiel uzatvoril najlepšiu zjazdovku „iba pre seba“ v sobotu a bez oznamu dopredu, že lyžovanie bude obmedzené – reakcia šéfa na požiadavky poskytnúť zľavu bola citujem „Ak sa Vám to nepáči, môžete ísť inam!“

Stredisko sa hrdí 4* (4 hviezdičkami), avšak ich čierna trať (freeride) nebola snáď ešte nikdy funkčná, takže správne by mali mať iba 3*…

Lístkom s možnosťou ich vyčerpania po hodine počas viac dní obmedzili platnosť na 30 dní od zakúpenia (pôvodne bolo možné ich kúpiť a použiť celú sezónu)

3. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Peter

Prostredie

Bolo moc teplo 12 stupňov a ziazdovka o 12 hodine bola už neupravená.

1. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (150)