Speaking Friends – Angličtina pre samoukov online

"rýchle vybavenie, kurz nemeckého jazyka, ktorý som si s kamoškou vybrala je výborný, prehľadný." — Kaida, Pred rokom

"rýchle vybavenie, kurz nemeckého jazyka, ktorý som si s kamoškou vybrala je výborný, prehľadný." — Kaida, Pred rokom

O nás

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa naučiť cudzí jazyk a verte či nie, s trochou motivácie to zvládne každý. Určite ste sa vo svojom okolí stretli s niekým, kto má talent na jazyky a ide mu to samé od seba. V skutočnosti však len používa ten správny systém učenia, ktorý teraz máte k dispozícií aj vy. Chcete sa naučiť nový jazyk alebo si zopakovať svoje staré znalosti, ktoré sa rokmi vytratili? Chcete vykročiť zo začarovaného kruhu večných začiatočníkov a naštartovať svoje konverzačné možnosti? Speaking Friends sme vytvorili špeciálne tak, aby boli cudzie jazyky jednoduché, rýchle a zaujímavé pre všetkých začiatočníkov a stredne pokročilých. Angličtina pre samoukov online je čoraz viac vyhľadávaná pre svoju flexibilitu. K efektívnemu štúdiu stačí počítač a pripojenie na internet. Získavať vedomosti môžete kdekoľvek a kedykoľvek. Nepotrebujete sa nikomu prispôsobovať, štúdium si riadite sami a vďaka starostlivo vybranému obsahu v kurze Speaking Friends sa učíte len to, čo je naozaj dôležité. Či už máte záujem o angličtinu online, nemčinu, španielčinu alebo taliančinu, jazykový kurz Speaking Friends vám pomôže prekonať večné začiatky a rozbehnúť vaše komunikačné schopnosti. Využite túto možnosť aj vy a zvládnite cudzie jazyky vďaka Speaking Friends raz a navždy z pohodlia domova!

Zobraziť viac
Speaking Friends - Angličtina pre samoukov online

www.speakingfriends.com/sk

Hodnotenie podniku

4,4/5 (831 hodnotenie)
Andrea

Zatiaľ sa stále učím, ale je to zaujímavá forma a ide to napodiv dosť ľahko. Dobré a motivujúce rady v e‑maile sú užitočnou pomocou. Dúfam že za desať mesiacov už budem môcť ísť do Talianska a nebudem sa musieť spoliehať na tlmočenie iných ľudí

Katarína

Pútavý systém, ľahko sa to učí

Slávka

Kurz sa mi zatiaľ veľmi páči.
Kladne hodnotím aj ochotu a ústretovosť zo strany Speaking Friends. Keď bol nejaký problém, rýchlo a ochotne mi ho pomohli vyriešiť.
ODPORÚČAM každému, kto sa rozhodne začať učiť cudzí jazyk! :)