Speaking Friends – Angličtina pre samoukov online

„rýchle vybavenie, kurz nemeckého jazyka, ktorý som si s kamoškou vybrala je výborný, prehľadný.“ — Kaida, Pred 3 mesiacmi

„rýchle vybavenie, kurz nemeckého jazyka, ktorý som si s kamoškou vybrala je výborný, prehľadný.“ — Kaida, Pred 3 mesiacmi

O nás

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa naučiť cudzí jazyk a verte či nie, s trochou motivácie to zvládne každý. Určite ste sa vo svojom okolí stretli s niekým, kto má talent na jazyky a ide mu to samé od seba. V skutočnosti však len používa ten správny systém učenia, ktorý teraz máte k dispozícií aj vy.

Chcete sa naučiť nový jazyk alebo si zopakovať svoje staré znalosti, ktoré sa rokmi vytratili? Chcete vykročiť zo začarovaného kruhu večných začiatočníkov a naštartovať svoje konverzačné možnosti? Speaking Friends sme vytvorili špeciálne tak, aby boli cudzie jazyky jednoduché, rýchle a zaujímavé pre všetkých začiatočníkov a stredne pokročilých.

Angličtina pre samoukov online je čoraz viac vyhľadávaná pre svoju flexibilitu. K efektívnemu štúdiu stačí počítač a pripojenie na internet. Získavať vedomosti môžete kdekoľvek a kedykoľvek. Nepotrebujete sa nikomu prispôsobovať, štúdium si riadite sami a vďaka starostlivo vybranému obsahu v kurze Speaking Friends sa učíte len to, čo je naozaj dôležité.

Či už máte záujem o angličtinu online, nemčinu, španielčinu alebo taliančinu, jazykový kurz Speaking Friends vám pomôže prekonať večné začiatky a rozbehnúť vaše komunikačné schopnosti.

Využite túto možnosť aj vy a zvládnite cudzie jazyky vďaka Speaking Friends raz a navždy z pohodlia domova!

Zobraziť viac
Speaking Friends - Angličtina pre samoukov online

https://www.speakingfriends.com/sk/

Hodnotenie podniku

4,4/5 (764 hodnotenie)
Stela

super cena aj film

Jaromir

všetko

Monika

Veľmi dobre spracovaný kurz, sekcie so slovíčkami, gramatikou, textami, testami a konverzáciou s ľuďmi, ktorí sa práve učia, zatiaľ som moc nepokročila, mám za sebou iba niekoľko lekcií so slovíčkami a pár s gramatikou, ale vždy sa teším, keď si kurz zapnem :) Motivujúce e‑maily sú bonusom. Stojí to za tú cenu a keď sa na to dáte dvaja, tak je to 1/2 ceny, čo je ešte lepšie. Ak ho nestihnem úplne využiť do 365 dní, určite si ho zaplatím opäť, ak bude ešte ponuka aktuálna. Odporúčam všetkým, veľká spokojnosť!!