Kategória

Inštitút ELK

3,9 / 5 (426 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Elegantné prostredie a hlavne príjemný personál s profesionálnym prístupom ku klientovi.“

Trápia vás rôzne nedokonalosti, vyrážky a jazvy alebo chcete omladnúť a oslniť krásnou tvárou? Inštitút ELK – estetickej laserovej kozmetiky je vybavený modernými prístrojovými technológiami, preto dosahuje výborné výsledky a dokáže uspokojiť očakávania aj tých najnáročnejších klientov.

Dnes otvorené: 9:00–17:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Inštitút ELK

Hodnotenie podniku Inštitút ELK

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Martin

Skusenost so zakupenim kuponu na RESTYLANE-ak si porovnam profesionalne video a trvanie dlzky zakroku v salone ELK,veeeeeeeelky rozdiel.Ked si pani"DR" mysli, ze "odbavenie" zakaznika za 10 minut {podotykam ze som mal celu tvar}je OK,tak nech s tymto pocitom zije nadalej.Nezaskodilo by si lepsie nastudovat pracu, postup a trvanie procedury.V tomto pripade urcite islo o velmi rychlo zarobene peniaze a ABSOLUTNY NEZAUJEM O ZAKAZNIKA.Je to cele jeden VELKY SPADNUTY CIRKUS.


Vyjadrenie partnera
Inštitút ELK Pred 6 mesiacmi

Dakujeme za nazor. Avsak, / po preskumani vsetkych aspektov /- je nam luto, ze aj v dnesnej modernej dobe sa niektori konkurenti uchylia k takymto neprofesionalnym praktikam.

11. 12. 2015
Užitočné? Áno
Katy25

neúčinné a neprofesionálne

Vyjadrenie partnera
Inštitút ELK Pred 6 mesiacmi

Dakujeme za nazor.

27. 12. 2015
Užitočné? Áno
Kristína

ziadna zmena... ani po nejakom case.

Vyjadrenie partnera
Inštitút ELK Pred 6 mesiacmi

Vazeny klient. Osetrenie treba previest viac krat , nestaci raz. Presne tak ako bolo doporucene pri popise akcie a v presne stanovenych intervaloch.

7. 12. 2015
Užitočné? Áno
Alica

Všetko sa mi páčilo, príjemné prostredie salónu, prístup personálu, samotné ošetrenie pleti, pri ktorom som aj dokonale zrelaxovala.

20. 7. 2016
Užitočné? Áno
Danka

neutrálne pocity, nie je viditeľná žiadna zmena

8. 7. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (91)