Kategória

Čínska masáž

4,0 / 5 (277 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Odborné vykonanie aj s radami na zlepšenie stavu, dobrá lokalita aj prevádzkový čas“

Masážny salón bol otvorený v roku 2012 a tvorí ho tím troch špecializovaných odborníkov s dlhoročnou praxou. Jedným z nich je aj pán Pe Da, ktorý pochádza priamo z Číny. Najvyššiu možnú kvalifikáciu získal nielen v Pekinskej nemocnici Hongxing, ale aj vďaka tradícii.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Dnes otvorené: 9:00–22:00 Zobraziť všetky dni
Dnes otvorené: 9:00–23:00 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Krása, zdravie a relaxácia, Masáže, Zdravotné masáže

Hodnotenie podniku Čínska masáž

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Gabi

Keďže som bola minule s masážou spokojná, tento kupón som darovala priateľovi. Bohužiaľ po masáži mu bolo horšie a zhoršovalo sa to každý deň. Nakoniec ho musel dávať do poriadku slovenský odborník niekoľko hodín. Vzhľadom na to, že tu nevedia ani po slovensky, ani po anglicky – jednoducho žiadny jazyk ani na 50%, nemôžem vôbec odporúčať. Ide tu len o peniaze, ľudí berú ako na páse…

5. 3. 2016
Užitočné? Áno
Silvia

Hneď pri vstupe ma temer odstrašil nepríjemný pach v mini prevádzke a taký pocit špiny a slabej hygieny. Dostala som síce čerstvý uteráčik pod tvár, ale ani tak som si nebola istá, či je prvýkrát použitý po vypratí alebo nie. Masér je dobrý, potrápi a pomôže, ale za tú cenu by ste mali veru skontrolovať hygienu v prevádzke.

24. 5. 2016
Užitočné? Áno
Skoky

Priestory, malo sukromia, nevidela som ziadne certifikaty a sposobilost overenu nasim uradom.

19. 4. 2016
Užitočné? Áno
Jozef

zlá komunikácia, masér nevedel po slovensky. Masíroval, ale nepomohol, mám väčšie bolesti. Keď som sa ho pýtal na radu a chcel vysvetliť, že to nepomohlo, povedal, že „zavolaj, ja nevedieť slovensky, ja vedieť masírovať – v tom dobrý“. A ešte ma nahovoril na bankovanie za 15 eur, čo vôbec nepomohlo.

12. 6. 2016
Užitočné? Áno
Palo

Prišiel som skôr o 15 minút a nemusel som čakať. Masáž bola príjemná, hudba nerušila. Masáž prebiehala miesto v Železničnej nemocnici na Hollého 13 – trochu horšie kvôli parkovaniu.

Účinok krátko po masáži bol výborný, bol som upozornený, že na druhý deň bude bolesť silnejšia (teda, ak som správne pochopil).

Pre trvalejšie zlepšenie je potrebné chodiť denne. Za 30 minút nečakajte zázrak a v tomto svetle bola cena vysoká. Váhal som medzi 3 a 4 hviezdičkami.

29. 1. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (109)