Kategória

Čínska masáž

4,0 / 5 (277 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Odborné vykonanie aj s radami na zlepšenie stavu, dobrá lokalita aj prevádzkový čas“

Masážny salón bol otvorený v roku 2012 a tvorí ho tím troch špecializovaných odborníkov s dlhoročnou praxou. Jedným z nich je aj pán Pe Da, ktorý pochádza priamo z Číny. Najvyššiu možnú kvalifikáciu získal nielen v Pekinskej nemocnici Hongxing, ale aj vďaka tradícii.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Dnes otvorené: 9:00–22:00 Zobraziť všetky dni
Dnes otvorené: 9:00–23:00 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Krása, zdravie a relaxácia, Masáže, Zdravotné masáže

Hodnotenie podniku Čínska masáž

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Gabi

Keďže som bola minule s masážou spokojná, tento kupón som darovala priateľovi. Bohužiaľ po masáži mu bolo horšie a zhoršovalo sa to každý deň. Nakoniec ho musel dávať do poriadku slovenský odborník niekoľko hodín. Vzhľadom na to, že tu nevedia ani po slovensky, ani po anglicky – jednoducho žiadny jazyk ani na 50%, nemôžem vôbec odporúčať. Ide tu len o peniaze, ľudí berú ako na páse…

5. 3. 2016
Užitočné? Áno
Silvia

Hneď pri vstupe ma temer odstrašil nepríjemný pach v mini prevádzke a taký pocit špiny a slabej hygieny. Dostala som síce čerstvý uteráčik pod tvár, ale ani tak som si nebola istá, či je prvýkrát použitý po vypratí alebo nie. Masér je dobrý, potrápi a pomôže, ale za tú cenu by ste mali veru skontrolovať hygienu v prevádzke.

24. 5. 2016
Užitočné? Áno
Skoky

Priestory, malo sukromia, nevidela som ziadne certifikaty a sposobilost overenu nasim uradom.

19. 4. 2016
Užitočné? Áno
Jozef

zlá komunikácia, masér nevedel po slovensky. Masíroval, ale nepomohol, mám väčšie bolesti. Keď som sa ho pýtal na radu a chcel vysvetliť, že to nepomohlo, povedal, že „zavolaj, ja nevedieť slovensky, ja vedieť masírovať – v tom dobrý“. A ešte ma nahovoril na bankovanie za 15 eur, čo vôbec nepomohlo.

12. 6. 2016
Užitočné? Áno
Radovan

rychlost objednania

priestory – z ulice je priamy pohlad na zakaznika
kvalita sluby – biedna
komunikacia – neschopnost porozumiet poziadavkam zakaznika

1. 5. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (109)