Kategória

Čínska masáž

4,0 / 5 (277 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Odborné vykonanie aj s radami na zlepšenie stavu, dobrá lokalita aj prevádzkový čas“

Masážny salón bol otvorený v roku 2012 a tvorí ho tím troch špecializovaných odborníkov s dlhoročnou praxou. Jedným z nich je aj pán Pe Da, ktorý pochádza priamo z Číny. Najvyššiu možnú kvalifikáciu získal nielen v Pekinskej nemocnici Hongxing, ale aj vďaka tradícii.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Dnes otvorené: 9:00–22:00 Zobraziť všetky dni
Dnes otvorené: 9:00–23:00 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Krása, zdravie a relaxácia, Masáže, Zdravotné masáže

Hodnotenie podniku Čínska masáž

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Richard

ochota personálu, samotná masáž bola ok, ale asi by som ju už nezopakoval, vzhľadom na prostredie

Prostredie - v jednej miestnosti masírovali dvoch ľudí naraz bez oddelenia priestoru, dovnútra bolo vidieť aj z ulice, vnútri bol veľmi vydýchaný vzduch.

9. 12. 2015
Užitočné? Áno
Poks

nič

Neútulné prostredie, čo sa n liečenie a msáže vôbec nehodí. Tiež problem v komunikácii. Nehľadia n to, že niečo je pre niekoho bolestivé.

28. 12. 2015
Užitočné? Áno
Gabi

Keďže som bola minule s masážou spokojná, tento kupón som darovala priateľovi. Bohužiaľ po masáži mu bolo horšie a zhoršovalo sa to každý deň. Nakoniec ho musel dávať do poriadku slovenský odborník niekoľko hodín. Vzhľadom na to, že tu nevedia ani po slovensky, ani po anglicky - jednoducho žiadny jazyk ani na 50%, nemôžem vôbec odporúčať. Ide tu len o peniaze, ľudí berú ako na páse...

5. 3. 2016
Užitočné? Áno
Lacohromkovic

Masáž bola profesionálna, príjemný prístup. Urobená načas.

Po každom klientovi dať čisté uteráky na tvár ,keď leží dole tvárou na lehátku pri masáži.

9. 12. 2015
Užitočné? Áno
Silvia

Hneď pri vstupe ma temer odstrašil nepríjemný pach v mini prevádzke a taký pocit špiny a slabej hygieny. Dostala som síce čerstvý uteráčik pod tvár, ale ani tak som si nebola istá, či je prvýkrát použitý po vypratí alebo nie. Masér je dobrý, potrápi a pomôže, ale za tú cenu by ste mali veru skontrolovať hygienu v prevádzke.

24. 5. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (109)