Hodnotenie podniku  Čínska masáž

4,1/5 (476 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Rommi

Ani neviem.

60 minut mi chceli rozdelit na dve navstevy.
Dohovorit sa bolo umenie.
V miestnosti vedla seba je viac ludi.
Masaz alebo co to bolo, bolo naozaj bolestive a pan, ktory to robil sa na tom smial.
Este niekolko mesiacov potom som citila bolest v krizoch po aplikacii masaze.

4. 2. 2019
Majaste

ziadna cakacia doba

zdalo sa mi, ze pan co ma masiroval bol skor menezer ci organizator, lebo bol vo svetri, este si par minut na zaciatku zastrihaval nechty a masaz akoze na klbove problemy spocivala v tom, ze mi len masiroval predlaktie, ako na normalnej masazi, ktora stoji viac nez polovicu menej.. ato chcel po 20 minutach skoncit, ze na laket to staci..ked som chcel teda aj okolo bedra, tak sa pozrel na hodiny a pokracoval teda este tych 10 minut…

9. 12. 2018
Mária

maser bol celkom príjemný až na to že som mala pocit že je začiatočník, že sa len zaúča do masírovania, ale inak mi masaž určite pomohla no nemala taký výsledok ako od profesionála.

prostredie velmi skromné to je ešte slabý výraz ,
na činacov ktorí sa tak oháňajú rovnváhou energii vo všetkom a feng shui som čakala viac a bola som trochu sklamaná. Nepáčilo sa mi že mi nanútili dokúpit si dalšiu procedúru za 15 € bankovanie co som chodila viac ako týždeň modrinová a nemám pocit že by mi to pomohlo.

2. 11. 2018
Zuzana

Keby som si zaplatila iba masáž ktorú mi urobili, myslím že by ma to vyšlo lacnejšie ako voucher.

12. 9. 2018
Silvia

Hneď pri vstupe ma temer odstrašil nepríjemný pach v mini prevádzke a taký pocit špiny a slabej hygieny. Dostala som síce čerstvý uteráčik pod tvár, ale ani tak som si nebola istá, či je prvýkrát použitý po vypratí alebo nie. Masér je dobrý, potrápi a pomôže, ale za tú cenu by ste mali veru skontrolovať hygienu v prevádzke.

24. 5. 2016
Skoky

Priestory, malo sukromia, nevidela som ziadne certifikaty a sposobilost overenu nasim uradom.

19. 4. 2016
Radovan

masáž bola iba 30 min

22. 2. 2016
Poks

nič

Neútulné prostredie, čo sa n liečenie a msáže vôbec nehodí. Tiež problem v komunikácii. Nehľadia n to, že niečo je pre niekoho bolestivé.

28. 12. 2015
Richard

ochota personálu, samotná masáž bola ok, ale asi by som ju už nezopakoval, vzhľadom na prostredie

Prostredie – v jednej miestnosti masírovali dvoch ľudí naraz bez oddelenia priestoru, dovnútra bolo vidieť aj z ulice, vnútri bol veľmi vydýchaný vzduch.

9. 12. 2015
Zuzana

Rameno mám voľnejšie, takže masáž trochu pomohla.

Komunikácia je náročná kvôli jazykovej bariére. Masér vie po slovensky len pár slov. Ide o špeciálny typ masáže, ktorý u nás nie je bežný, preto by bolo dobré, keby človeku masér vopred povedal, čo s ním ide robiť a upozornil ho, že procedúra je bolestivá. Bola som na masáži ramena a chvíľami som myslela, že odtiaľ ujdem…STRAŠNE to bolí. Keď som to masérovi povedala, len sa smial…Vydržala som to len preto, lebo som si predtým čítala recenzie a ľudia písali, že to bolí, tak som to trochu očakávala, ale že to bolí AŽ TAK, som si nemyslela. Nakoniec mi navrhli bankovanie, lebo že rameno je veľmi stuhnuté. Súhlasila som, ale keď večer videl môj chrbát priateľ, skoro odpadol – mám z tých baniek tmavofialové podliatiny, bolí ma to aj na jemný dotyk a spať môžem len na opačnom boku- strašne ma doriadili. Mám kúpený ešte jeden kupón, ale nemám už odvahu tam ísť, idem ho vrátiť. Možno samotná masáž by mala celkom dobrý efekt, ale to bankovanie ho úplne zrušilo.

3. 9. 2015
Marian

Kvalita masáže, kvalifikovaný majster masér.

Zištnosť využitia zľavového portálu na prilákanie zákazníka. Iné (horšie) priestory, než boli uvedené v ponuke. Drankanie ďalších platených úkonov, aj keď neboli potrebné. Dezorganizácia v objednávaní – na môj telefonicky dohodnutý termín prišli naraz 3 objednaní zákazníci! Dvaja museli odísť a dohodnúť si iný tremín. Možno zapríčinené jazykovou bariérou (slabá slovenčina).

13. 3. 2015
Mariaberova

neutulne prostredie, spinave socialne zariadenie, jeden s clenou teamu spal a chrapal na vedlajsom masaznom stole

2. 12. 2014
Monika

Nepacilo prostredie. Masaz netradicna a spokojnost.

16. 11. 2014
Marta

Pre mňa to bola dosť silná masáž. Dve lekátka vedľa seba, malá miestnosť, slabo vetraná…

Hodnotená ponuka: Medicínska čínska masáž
28. 4. 2014
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.