Kategória

AdamEva Resort Piešťany

4,2 / 5 (64 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Vsetko :)“

AdamEvaResort sa nachádza len 2 minúty pešej chôdze od Skleného mosta, od nákupného centra AUPARK, od pešej zóny Winterovej ulice s príjemnými kaviarňami a skvelými reštauráciami, len na skok od kúpeľného ostrova, pár minút autom od strediska vodných športov, golfového ihriska, letiska, diaľnice, …a pritom v tichej lokalite blízko rieky Váh. Vďaka lukratívnemu umiestneniu v centre Piešťan sa v priebehu pár minút dostanete na všetky zaujímavé a najnavštevovanejšie miesta a naplno si tak vychutnáte krásy kúpeľného mesta.

Dnešné ponuky AdamEva Resort Piešťany

Hodnotenie podniku AdamEva Resort Piešťany

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anna

Vsetko :)

kvoli mojej chorobe a horucke som si nemohla uzit pobyt naplno :(

5. 12. 2016
Užitočné? Áno
D

Vybavenie, ochotny personal, mali sme štastie že sme v tej chvili boli samy, takže sme si užili aj sukromie :)

1. 11. 2016
Užitočné? Áno
Lenka

Personal bol veľmi mily, veľmi dobrá masaz, super lokalita priamo v meste

Kupelna by mohla byť trošku v lepsom stave (cistota), programy v TV by mohli byť hlavne slovenske poprípade iný svetovy jazyk a nie v jazyku, ktorému slovaci nerozumeju.

30. 5. 2016
Užitočné? Áno
Réka

Penzión je pekný, čistý, personál milý, ochotný. Komunikácia rezervácia bola rýchla. Procedúry boli skvelé, hlavne masáž.

Pri opise nie je napísané, že raňajky nie sú podávané v budove apartmánu. Okrem toho by sme uvítali malinký bar, kde by sa podávala aspoň káva/čaj/džús.

20. 4. 2016
Užitočné? Áno
Ján

Veľmi príjemné ubytovanie . Zatiaľ najlepšie Wellness čo som vyskúšal. Veľká Infra sauna, Fínska - suchá bola vždy vyhriata aj v parnej sa dalo príjemne napariť :-)

neviem

22. 3. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (28)