Kategória

AdamEva Resort Piešťany

4,2 / 5 (67 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Vsetko :)“

AdamEvaResort sa nachádza len 2 minúty pešej chôdze od Skleného mosta, od nákupného centra AUPARK, od pešej zóny Winterovej ulice s príjemnými kaviarňami a skvelými reštauráciami, len na skok od kúpeľného ostrova, pár minút autom od strediska vodných športov, golfového ihriska, letiska, diaľnice, …a pritom v tichej lokalite blízko rieky Váh. Vďaka lukratívnemu umiestneniu v centre Piešťan sa v priebehu pár minút dostanete na všetky zaujímavé a najnavštevovanejšie miesta a naplno si tak vychutnáte krásy kúpeľného mesta.

Dnešné ponuky AdamEva Resort Piešťany

Hodnotenie podniku AdamEva Resort Piešťany

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Silvia

Hotel, procedury, pristup…

Ranajky – katastrofa! Tie vam pokazia cely den…v druhej budove, ktora sa preraba…este o 10.00 tam nebol kuchar! Doob.sme premarnili do 11.00 len ranajkami – teda konkr. jeden tanier so sunkou a syrom! :-(

20. 1. 2017
Užitočné? Áno
Sona

Výborný masér.

Cigaretový pach v izbách. Wellness je cez víkend využívaný mužmi, ktorí nepoužívali plachty ani v saunách…bolo to nepríjemné a nehygienické. Hotel má upozorniť, aby si ho objednali najmä muži, nakoľko je to u nich nepísané víkendové pravidlo.

19. 12. 2016
Užitočné? Áno
Anna

Vsetko :)

kvoli mojej chorobe a horucke som si nemohla uzit pobyt naplno :(

5. 12. 2016
Užitočné? Áno
D

Vybavenie, ochotny personal, mali sme štastie že sme v tej chvili boli samy, takže sme si užili aj sukromie :)

1. 11. 2016
Užitočné? Áno
Lenka

Personal bol veľmi mily, veľmi dobrá masaz, super lokalita priamo v meste

Kupelna by mohla byť trošku v lepsom stave (cistota), programy v TV by mohli byť hlavne slovenske poprípade iný svetovy jazyk a nie v jazyku, ktorému slovaci nerozumeju.

30. 5. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (30)