Kategória

ESCAPER

4,7 / 5 (136 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „celkom super zabava“

Escaper je klubový priestor, ktorý spája zábavu s príjemným posedením a atmosférou. Kaviarenská časť poskytuje priestor na oddych a posedenie s priateľmi, kolegami či rodinou.

Dnes otvorené: 13:00–22:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky ESCAPER

Hodnotenie podniku ESCAPER

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,7/5 podľa 136 hodnotenia
Zuzanap21

celkom super zabava

mozno pridat nejake fyzicke aktivity

20. 12. 2016
Užitočné? Áno
Barbora

Jedna z naj roomiek, v ktorej sme boli. Premyslené, logické, zábavné.

19. 12. 2016
Užitočné? Áno
Matej

super :)

bolo by možno fajn, keby niektoré baterky vymenili, niektoré nešli alebo preblikávali

16. 12. 2016
Užitočné? Áno
Adriana

Prvá roomka ktorú sme navštívili. Určite odporúčame. Doslova „virtuálna realita“ známych escape roomoviek, ktoré sa dajú zahrať úplne všade na internete alebo na mobiloch. Síce sme sa z izby nedostali v stanovenom limite 60 minút no o max 2minútky nad limit sme už boli vonku.

Jedna osoba z nášho teamu stratila minimálne 10 minút tým, že sa snažila zistiť, na čo je kľúč, ktorý sme našli v maske!!! Na koniec vysvitlo že sa jedná o „náhradný stratený“ kľúč, ktorý personál nevedel nájsť. Čiže v skratke strata času nad niečim čo nemalo v hre už žiadny súvis. Myslíme si že keby sa nestratí spomínaných 10 minút, z izby by sme sa dostali v časovom limite.
Druhá vec čo sa nám nepáčilo, že aj keď sme správne zadávali číselné heslá do dvoch zámkov, jednoducho sa nedali otvoriť. Skúšali sme heslá z oboch strán a viac krát, no nefungovalo to.

5. 12. 2016
Užitočné? Áno
Sima

ochota personálu pri rezervácii termínu, super premyslené a keďže sme takéto niečo absolvovali prvýkrát tak pre nás aj celkom náročné, ale zvládnuteľné (aj keď po limite :) )

Hodnotená ponuka: Zombie Escape Room
2. 11. 2015
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (49)