Detský tenisový tábor

4,4 / 5 (14 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Deti boli velmi spokojne, este som im musela priplatit dalsie dva dni. Vyborne prostredia na denny tabor, vyborny trener, vela pohybu a sportovania.“

O vaše dieťa a jeho denný program sa postará odborný personál. Tenis bude pod vedením kvalifikovaných tenisových trénerov.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Daniel Kuruc
dondi@post.sk
+421 918 582 495

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Rodina a deti, Zážitky pre deti, Denné detské tábory

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Detský tenisový tábor

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
maria

Perfektný prístup trénera k deťom. Syn bol veľmi spokojný :)

16. 9. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Oroskatka

Deti boli velmi spokojne, este som im musela priplatit dalsie dva dni. Vyborne prostredia na denny tabor, vyborny trener, vela pohybu a sportovania.

2. 9. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Igor

očakával som, že sa tenisu budú venovať intenzívne, nie iba rekreačne, že sa syn trošku zlepší, niečo nové naučí. a chodil mi odtiaľ hladný!

22. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Lucia

Zľava sľubovala denný program a rôznorodé aktivity pre deti, výučbu tenisu kvalifikovaným trénerom, 3× denne stravu a pitný režim. V skutočnosti však boli deti častokrát bez dozoru dospelého, ponechané len tak, nech sa vybláznia, vedúci zodpovedný za deti, ich nechal kúpať sa aj v chladnom počasí v jazere, tenisu sa veľmi nevenovali a strava bola pre deti úplne nevhodná. Desiatu tvoril 1ks ovocia a olovrant 1ks sladkého pečiva na dieťa, ktoré vedúci spolu s deťmi šli zakúpiť do blízkeho supermarketu doobeda vrámci programu. Obed tvorilo vysmážané jedlo, v jeden deň si deti opekali a vtedy ich celodenná strava bola opečený špekáčik alebo slanina s chlebom. Nevyhovujúca strava nebola výnimkou, ale pravidlom. Pitný režim tiež nebol dostatočný. Zľava nesplnila nič z toho, čo sľubovala a už nikdy by som sa na toto zariadenie neobrátila. Moje dieťa tu ochorelo a to som ešte rada, že sa nestalo nič horšie vzhľadom na to, že deti boli ponechané aj bez dozoru dospelého. Tento tábor bola veľmi zlá voľba.

21. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zuzana

pristup trenera k detom bol vyborny

18. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (2)