Kategória

Hotel PIERIS***

4,8 / 5 (1692 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Kľudné prostredie, ústretový personál, výborná komunikácia pri rezervácii. Hotel je moderne zrekonštruovaný, veľmi čistý. Izby sú rozlohou trocha menšie, avšak pre nás maximálne vyhovujúce, sú veľmi útulné a príjemné. Výborná strava, vynikajúci wellness v Permone.“

Spoločnosť Grand hotel Permon, s.r.o. má novú prevádzku, Hotel Pieris***! Tento moderný a štýlový trojhviezdičkový hotel vznikol vďaka kompletnej rekonštrukcii známeho hotela Kriváň. Ponúka vám komfortné ubytovanie a krásne wellness centrum.

Dnešné ponuky Hotel PIERIS***

Hodnotenie podniku Hotel PIERIS***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Iveta

Kľudné prostredie, ústretový personál, výborná komunikácia pri rezervácii. Hotel je moderne zrekonštruovaný, veľmi čistý. Izby sú rozlohou trocha menšie, avšak pre nás maximálne vyhovujúce, sú veľmi útulné a príjemné. Výborná strava, vynikajúci wellness v Permone.

17. 1. 2017
Užitočné? Áno
Romino

všetko

nebolo

17. 1. 2017
Užitočné? Áno
Mklescova

Boli sme tam opakovane. Tentokrát sme dostali krajnú, vyslovene ľadovú izbu aj s kúpeľňou – radiátor bol letný , aj keď bol pustený naplno. Vonku bolo –15, v izbe určite nie viac ako 18–20, a prievan od steny. Personál si síce uznal, že je v izbe zima, ale ohrievač nám nevedel poskytnúť. Prišli sme domou s nádchou. Zdvihli cenu večerí. Už 7-ej nemali všetky jedlá. Boli sme trochu sklamaní – minule sa nám rozhodne páčilo viac

15. 1. 2017
Užitočné? Áno
Tatiana

Takmer všetko. Ubytovanie, Wellness, hotel servis,

Ponuka jedál v hoteli Pieris nezodpovedá ponuke A la carte. Na jedál.listku ponúkajú spezle s dubakovym ragú a parmezánom, ale prinesú vám halušky a bez parmezánu. Pri odmietnutí jedla sa ešte aj ohradia, že či to nie je jedno?No ja neviem, ale spezle a halušky sú pre mňa dosť veľký rozdiel. Mali by zmeniť ponuku, alebo variť to čo majú na jed.listku.
Saunový svet v hoteli Permon sa mi zdá byť už trochu zastaraly a hlavne zanedbany, akoby im išlo skôr o kvantitu a nie kvalitu. Bazen je super, len po 15.00 príliš veľa ľudí, takže ak si chcete zaplávať, treba skôr.
Naproti tomu, wellness v Pierise je super. Sauny vyhriate ako má byť, oceňujem predovšetkým infrasaunu, všetko praktické, ok.

14. 1. 2017
Užitočné? Áno
Viliam

Perfektny wellnes

11. 1. 2017
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (601)