Kategória

Penzión Precedens

4,7 / 5 (38 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Boli sme maximálne spokojní, či už s prístupom a ochotou na recepcií, s čistotou a vybavenosťou na izbách , a výborným wellnesom , kde sme si maximálne oddýchli.
Musíme pochváliť ešte aj tu gastronomickú stránku, od sympatického personálu – čašníkov , a kuchárov, ktorí nám v stravovacej jednotke vyšli maximálne v ústrety.“

Penzión Precedens** s krásnym wellness vybavením sa nachádza kúsok od Trebišova v oblasti Dolného Zemplína, ktorý je bohatý na prírodné, historické i kultúrne skvosty. Doprajte si s rodinou dovolenku plnú oddychu a relaxu.

Hodnotenie podniku Penzión Precedens

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,7/5 podľa 38 hodnotenia
Pavol

všetko bolo super boli sme veľmi spokojní

večera by mohla byť od 17:00 lebo od 18tej bol wellness

1. 9. 2016
Užitočné? Áno
Zmigasova

ticho, apartmány

príliš mäkké matrace

25. 8. 2016
Užitočné? Áno
Nikola

Boli sme maximálne spokojní, či už s prístupom a ochotou na recepcií, s čistotou a vybavenosťou na izbách , a výborným wellnesom , kde sme si maximálne oddýchli.
Musíme pochváliť ešte aj tu gastronomickú stránku, od sympatického personálu – čašníkov , a kuchárov, ktorí nám v stravovacej jednotke vyšli maximálne v ústrety.

22. 8. 2016
Užitočné? Áno
Samuel

všetko fajn :)

19. 8. 2016
Užitočné? Áno
Zuzana

všetko bolo super. dakujeme

12. 8. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (15)