Fly HOUSE

4,4 / 5 (96 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „všetko O.K.“

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Slavka Ružičková
http://www.flyhouse.wbl.sk/
slavkaruzicka@gmail.com
+421 908 650 621

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Krása, zdravie a relaxácia, Masáže, Reflexná masáž

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Fly HOUSE

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Daria

všetko O.K.

nebolo nič, čo by sa mi nepáčilo

27. 2. 2016
Alica

Všetko sa mi páčilo – masérka, jej milý a príjemý prístup, prostredie salónu, dokonalé uvoľnenie pri lahodnej relaxačnej hudbe.

23. 2. 2016
Daria

páčilo sa mi to a cítila som sa príjemne, určite si to zopakujem

29. 1. 2016
Hana

Priestor bol studený, nedostatočne vyhriaty. Veľmi neprofesionálny a neodborný prístup zo strany pani ktorá hodinu viedla. Tým, že s nami cvičiteľka necvičila, zvolila veľmi zlé a rýchle tempo. Tiež chcem upozorniť, že sa nejedná o jogu ale o cvičenie s plachtou a vôbec si pri tom neoddýchnete skôr naopak, hodina ktorá nebola o pohode a príjemnom naladení, ale bola vedená štýlom stihnime toho čo najviac a ešte navyše cviky ktoré treba vykonávať s ohľadom na kríže boli cvičené surovo, čo môže u niektorých jednotlivcov zanechať veľmi negatívne následky. Je to škoda, lebo cvičenie s plachtou už samotné ako také je veľmi zaujímavé, ale prístup a osoba vyučujúcej ma úplne odradila.

Vyjadrenie partnera
Fly HOUSE Pred 2 rokmi

Vybrali ste si cvičenie kde je obrázok v plachte a popis, že to nieje klasická jóga. Tým, že som necvičila snažila som sa Vám aj individuálne ukázať a opravovať,aby ste správne zapájali telo počas cvičenia a keďže sa snažím uvoľniť celé telo od hlavy až k päte, tak je tých cvikov za hodinu viac. Na kríže toto cvičenie nemá žiadny negatívny vplyv neviem o tom ba práve naopak práve to si klientky chvália ako sa im uvoľnila chrbtica a je mi ľúto,že ste to takto vnímali. No počas cvičenia ste nepovedali, že niečo nieje v pohode, lebo rada sa prispôsobím ak sa dá a bolo tam ešte 7 ľudí, ktorím práve toto vyhovuje. Každému vyhovuje niečo iné a asi sa Vám nepáčila moja osoba ako píšete no ak sa Vám to naozaj páčilo kľudne si vyskúšajte toto cvičenie v inom centre a možno práve tam to bude to pravé pre Vás

21. 1. 2016
Alica

Všetko sa mi páčilo, prostredie, prístup masérky a najmä dosiaľ nepoznaná reflexná masáž chodidel a rúk. K tomu veľmi príjemná hudba so šumením mora. Celkovo to bol nadmieru príjemný 60-minútový relax, ktorý si určite chcem zopakovať..

Vyjadrenie partnera
Fly HOUSE Pred 2 rokmi

Ďakujem veľmi krásne za stretnutie :) bolo mi potešením

20. 1. 2016

Ďalšie hodnotenie (15)