Café Medická

3,6 / 5 (32 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „zo šálky bol odbitý kúsok a priateľ dostal cukor, ktorý bol pravdepodobne v minulosti niečím poliaty, uschnutý a potom zase podávaný. podnik je veľmi pekný, ale je tam zopár "rušivých“ elementov, ktoré by sa dali a mali odstrániť. panini nám však veľmi chutili. "

kaviarnička

Dnes otvorené: 8:00–21:30 Zobraziť všetky dni

Dušan Čurda
https://www.facebook.com/pages/Caf%C3%A9-Medick%C3%A1/276814769047?sk=page_map
dusko@hof.sk
+421 907 535 063

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Café Medická

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Erika

Panini bolo z mraznicky a kedze sa prave pokazil „paninovac“, museli mi ho zapiect inak a trvalo to vyse 20 min. Nabuduce by bolo vhodne uviest, ze si nemozete vybrat napr. panini bez pesta, lebo je uz vopred pripravene a zamrazene. Slecna casnicka bola velmi mila, ale ani napriek tomu sa sem na panini nevratim – skor na caj.

11. 1. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
palo

Nemali Panini.

26. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Maria

Prvýkrát som prišla, nemali panini, druhýkrát som nemala vytlačený kupón – nevšimla som si upozornenie, pretože bežne stačí sms, preto kupujem u vás prednostne pred inými zľavovými portálmi. Tretíkrát nemali panini, ponúkli mi toust, šunku som nechcela, tak som dostala 4 malé kúsky suchého chlebíka zlepeného – to asi bol syr, zrejme ten najlacneší plátkový.

21. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Elena

zo šálky bol odbitý kúsok a priateľ dostal cukor, ktorý bol pravdepodobne v minulosti niečím poliaty, uschnutý a potom zase podávaný. podnik je veľmi pekný, ale je tam zopár „rušivých“ elementov, ktoré by sa dali a mali odstrániť. panini nám však veľmi chutili.

12. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Dana_nadova

bolo super, len mi vadilo zafajcene prostredie aj v nefajciarskej zone

12. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (2)