Kategória

Café Medická

3,6 / 5 (32 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „zo šálky bol odbitý kúsok a priateľ dostal cukor, ktorý bol pravdepodobne v minulosti niečím poliaty, uschnutý a potom zase podávaný. podnik je veľmi pekný, ale je tam zopár "rušivých“ elementov, ktoré by sa dali a mali odstrániť. panini nám však veľmi chutili. "

kaviarnička

Dnes otvorené: 8:00–21:30 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Hodnotenie podniku Café Medická

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,6/5 podľa 32 hodnotenia
Erika

Panini bolo z mraznicky a kedze sa prave pokazil „paninovac“, museli mi ho zapiect inak a trvalo to vyse 20 min. Nabuduce by bolo vhodne uviest, ze si nemozete vybrat napr. panini bez pesta, lebo je uz vopred pripravene a zamrazene. Slecna casnicka bola velmi mila, ale ani napriek tomu sa sem na panini nevratim – skor na caj.

11. 1. 2015
Užitočné? Áno
palo

Nemali Panini.

26. 11. 2014
Užitočné? Áno
Maria

Prvýkrát som prišla, nemali panini, druhýkrát som nemala vytlačený kupón – nevšimla som si upozornenie, pretože bežne stačí sms, preto kupujem u vás prednostne pred inými zľavovými portálmi. Tretíkrát nemali panini, ponúkli mi toust, šunku som nechcela, tak som dostala 4 malé kúsky suchého chlebíka zlepeného – to asi bol syr, zrejme ten najlacneší plátkový.

21. 11. 2014
Užitočné? Áno
Majzelova

zo šálky bol odbitý kúsok a priateľ dostal cukor, ktorý bol pravdepodobne v minulosti niečím poliaty, uschnutý a potom zase podávaný. podnik je veľmi pekný, ale je tam zopár „rušivých“ elementov, ktoré by sa dali a mali odstrániť. panini nám však veľmi chutili.

12. 11. 2014
Užitočné? Áno
Dana_nadova

bolo super, len mi vadilo zafajcene prostredie aj v nefajciarskej zone

12. 11. 2014
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (2)