DomiBi s.r.o.

3,7 / 5 (66 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Čistenie kúpila moja mamka otcovi ako darček…zavolala som a objednala ho..pán nas objednal poobede, ale keď sme tam prišli oznámil nám, že už 15 minút nemá elektriku…v ten deň strašne lialo, tak sme hodinu čakali na káve, kým nám pán zavolá, že mu elektrika nabehne…nakoniec sme sa preobjednali a musím podotknúť, že otec bol z čistením veĺmi spokojný…škoda len, že nemajú nejakú reklamu formou tabule, lebo sme to hĺadali.. :)“

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

+421 919 201 448

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Praktické, Auto-moto

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku DomiBi s.r.o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Petrage2004

Čistenie kúpila moja mamka otcovi ako darček…zavolala som a objednala ho..pán nas objednal poobede, ale keď sme tam prišli oznámil nám, že už 15 minút nemá elektriku…v ten deň strašne lialo, tak sme hodinu čakali na káve, kým nám pán zavolá, že mu elektrika nabehne…nakoniec sme sa preobjednali a musím podotknúť, že otec bol z čistením veĺmi spokojný…škoda len, že nemajú nejakú reklamu formou tabule, lebo sme to hĺadali.. :)

4. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jaroslava

pekne nam vycistili

10. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jozef

Nekvalitne umyté auto. Interiér namastený nejakým olejom, aby sa akože leskol. Musel som všetko vyutierať do sucha. Po čistení klímy bol v aute ešte dva dni smrad. Kto vie, čo za svinstvo tam nastriekal. Absolútne neodporúčam.

10. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Martina

Pan bol ochotny pretoze ked sme boli objednani prsalo a on nam ponukol iny termin. Ked sme prisli po auto naoko bolo ciste avsak neskor sme ostali velmi sklamani. Kufor nebol zrejme ani otvoreny pretoze tam bola rovnaka spina ako predtym, tak isto plasty v kufri boli pokryte prachom ako predtym. Este viac nas vsak sklamalo ze prahy boli vytrete len na vodicovej strane! Tam kde zrejme ludia dvere otvoria a pozru ci je vseko ok. Na strane spolujazdca boli prahy rovnako spinave ako ked sme tam auto dali. Taku robotu by sme sa hanbili odovzdat aj zadarmo.

9. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Boleslav

informoval som už vaše odd., 2. voucher som už neuplatnil bb.ke

9. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (17)