Penzión Kamzík***

4,6 / 5 (154 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Prístup personálu bol ukážkový. Už od prvej komunikácie bolo jasné, že majú záujem o klienta. Ubytovanie výborné, kuchyňa fantastická. Polievka bola polievkou a skutočne voňala a chutila ako polievka a nie ako oplach z riadov. Každé jedlo bolo super, či sa jednalo o praženicu na raňajky, syry, chlieb, alebo zeleninový šalát. Nemám najmenší dôvod niečo vytknúť. Jedlo si vyberie každý- dospelý či dieťa. Penzión je v okrajovej časti St. Lesnéj pri potoku, takže kľud a pohoda.“

Penzión Kamzík*** je novozrekonštruovaný penzión rodinného typu nachádzajúci sa v srdci Vysokých Tatier. V okruhu 15 km sa nachádzajú známe aquaparky s celoročnou prevádzkou – AquaCity Poprad a Termálne kúpalisko Vrbov.

Dnešné ponuky Penzión Kamzík***

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Penzión Kamzík***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,6/5 podľa 154 hodnotenia
Ladislav

Prístup personálu bol ukážkový. Už od prvej komunikácie bolo jasné, že majú záujem o klienta. Ubytovanie výborné, kuchyňa fantastická. Polievka bola polievkou a skutočne voňala a chutila ako polievka a nie ako oplach z riadov. Každé jedlo bolo super, či sa jednalo o praženicu na raňajky, syry, chlieb, alebo zeleninový šalát. Nemám najmenší dôvod niečo vytknúť. Jedlo si vyberie každý- dospelý či dieťa. Penzión je v okrajovej časti St. Lesnéj pri potoku, takže kľud a pohoda.

Jedine to, že sme museli ísť domov, keďže nám končil pobyt :D

5. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Viera

Príjemný personál, chutná strava, príjemný welnessm

24. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jendis1

Super

14. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Evka

1. Super jedlo, či už raňajky alebo večera – výber z 2 chodov zaujal a vždy nám chutilo.
2. Tiché prostredie
3. Ústretoví ľudia v penzióne .
4. Boli sme spokojní .

Možno by som pridal do izieb väčší koš alebo aspoň 2 :) Ak je tam niekto 3 noci a viac, tak sa kôš rýchlo zaplní ako u nás ( fľaša vína zaberie pol koša) , ale to je len pripomienka :)

14. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Stefanjelc1

Prostredie, ochota a správanie personálu, kvalita služieb, čistota a zariadenie izby.

Nie.(okrem nie najlepšieho počasia?!)

14. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (69)